Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a lányod összejönne egy olyan férfival, aki csak 4 évvel idősebb nálad?

Figyelt kérdés

A korkülönbség köztük 29 év.


A férfinak már van 2 gyereke, lassan nyugdíjas lesz.

A lány még az elején van szinte mindennek.



2021. aug. 12. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hogy hány éves a lányom. De ha felnőtt, akkor hagy csinálja, legyen az ő problémája.
2021. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ami a gyereked problémája, az téged sem hagyhat hidegen, ettől vagy szülő, elég jó szülő!


A lányom 32 éves, de már 21 éves korában összejöttek, lehet mondani kiállta az idő próbáját eddig... de a lányomnak a fiatalkora szinte kimaradt, olyan életet élt már huszonévesen, mint a házas asszonyok.


Gyerek nincs, és szerintem már nem is lesz, legalábbis ettől a ffitól.

2021. aug. 12. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A felnőttkori probléma az már a sajátja szerintem, nem oldhatsz meg helyette mindent egész életében.
2021. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Jól elcseszte. Már bocsánat. 40 évesen mit fog kezdeni egy 70 éves bácsival?
2021. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A lányomnak kb 25 évesen volt olyan pasija aki idősebb volt nálam pár évvel (1 évvel az apjánál is). 2 évig tartott, sokszor volt nálunk, megkedveltem (jobban, mint a korábbi, kb vele korú barátait), jóképű, fiatalos pasi volt, megértettem a lányomat, hogy miért szerette. Nem emiatt lett vége köztük, én elfogadtam, de nyilván jobban örülök, ha korban jobban hozzáillőkkel van kapcsolata.
2021. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kotodesi problema, nem tudott levalni a szulokrol. Neked annyi a szereped benne, hogy nem tanitottad meg neki, hogy nem szegyen segitseget kerni szakembertol, ha problemaja van. Marpedig van neki, es eleg nagy.
2021. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Eleinte biztos bizalmatlanabb lennék, és próbálnám jobban megismerni, hogy megbízhatok-e benne, vigyázni fog-e a lányomra. Ha ezen átmegy, áldásom rájuk. Az ő életük, úgy élik, ahogy jól esik, és ahogy boldogok lehetnek, amíg nem ártanak maguknak, vagy másnak.
2021. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
#6! Nem inkább az anyja nem tudott leválni róla? Még mindig úgy érzi, hogy van köze a 32 éves "gyereke" magánéletéhez! Nem, neki nem annyi szerepe van, hanem annyi, hogy észre kellett volna vennie, hogy felnőtt a lánya. Akkor semmiféle szakemberre nem lenne szüksége, lehet, hogy így sincs. Az anyának annál inkább.
2021. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Már megbocsáss: 11 éve együtt vannak. Ha nekik ez így jó (és nyilván jó, különben nem lennének ennyi ideje együtt), akkor most mit okoskodsz?

A kezdet kezdetén világos volt, hogy közös gyerekük valószínűleg nem lesz.

Az meg, hogy huszonévesen úgy élt, mint a házas asszonyok - hát kérlek szépen mások meg 22-24 évesen férjhez mennek és huszonévesen nem úgy élnek, hanem azok is. Sőt, gyereket is legjobb huszonévesen szülni, nem később.


Tényleg nem értem, egy 11 éves kapcsolat esetén miért teszed föl ezt a kérdést? Most akarnád, hogy szakítsanak?

2021. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Milyen életet él azt ő választotta

Az ő dolga nem a tiéd

2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!