Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Transzszexuális státuszból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzszexuális státuszból külsőre is teljesen nővé/férfivá váltak, elmondjátok az új szerelmeteknek, hogy tranzíción estetek át, és mi volt az eredeti biológiai nemetek?

Figyelt kérdés

Vagy volt, hogy eltitkoltátok (egy ideig)?


Mikor mondtátok el, és hogy reagált rá a párotok?



2021. aug. 12. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Igaz én még nem tartok ezen a "szinten", de logikusan nem titkolhatod örökké a párod elől az igazságot.
2021. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Sosem értettem, hogy hogy lehet egyáltalán titkolni az ilyesmit.

A mesterséges péniszek már messziről mesterségesnek tűnnek, a művaginákat pedig jóformán örökké tágítani kell napi x órát, ráadásul nem is izmokkal ellátott szerv, hanem csak egy lyuk a testben.


Sztem az csak egy fantázia, hogy valakinek olyan tökéletesre meg lehet csinálni a testét, hogy ne lehessen megmondani, hogy férfi-e vagy nő. Pláne egy kapcsolatban.

2021. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2

rosszul tudod, teljesen rosszul... olvass utána, lehetőleg angolul és szaklapokban.

2021. aug. 12. 02:25
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha az első szex előtt nem mondod meg akkor biztos nem kellenél.

Ha jól nézel ki akkor talán beleférne de csak ha őszinte vagy.

2021. aug. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#3 Kissé vulgáris leszek mert iszonyodok ettől az egésztől: Sem a műpina, sem a műfasz nem letagadható. A kettes válaszolónak teljesen igaza van, teljesen egyértelmű, hogy nem természetes az adott nemi szerv. Utánaolvastam rengeteg angol szaklapban, tanulmányoztam a különböző műtéti eljárásokat is. A "kedvencem" a vastagbélből kialakított "punci", a vastagbélnek megfelelő aromával. Itt be is fejezem, mert a hányinger kerülget.
2021. aug. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezt a vastagbél dolgot mégis hol hallottad? Mert én most hallom ezt először.

2021. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudja eltitkolni.
2021. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
49%

Bár én párkapcsolatban élek már hosszú évek óta, és én már akkor közöltem párommal amikor összejöttünk, és még csak hormonokon sem voltam akkor... így lehet az én szavam és véleményem nem mérvadó ...


De szerintem, amennyiben egy laza kufircról van szó egy a már nagy-műtéten átesett nővel, akkor a nő nem kötelessége, hogy elmondja partnerének a múltját. Nagyon leegyszerűsítve az ilyen egy éjszakás kaland alapvetően egyszerű matematikailag. (Most alap férfi+nő együttlétre gondolok) Az egyik félnek vaginára van szüksége a másik félnek pedig egy péniszre. Ezt a felek biztosítják egymás számára, matematikailag megállja a helyét a képlet.


A kérdésben "szerelmetek" rész van, szóval ha úgy feltételezzük, hogy ez egy komoly kapcsolat, komoly szándékkal akkor igenis szóba kell, hogy kerüljön az ilyen dolog. Ahogyan idővel az is előkerül valószínűleg bizalmi alapon, ha az egyik fél büntetett előéletű, volt már házasságban, stb. Szerintem ezek mind olyan dolgok amik a bizalom kialakulásával egy szerelemnél és komoly kapcsolatnál témákká válnak, amiről nem érdemes hazudni (mondjuk hazugsággal megszűnik a bizalom, szóval akkor már nem is beszélhetünk komoly kapcsolatról).

2021. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
A #8-nál jobb leírást nem is lehetne adni. :)
2021. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
41%
Pedig sokak úgy értékelik, hogy lehet. Csak nem értem, akkor miért nem válaszolnak :D
2021. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!