Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nagyon fáj a szívem (mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon fáj a szívem (mert nem lehetünk együtt) és összeszorul a gyomrom mikor rá gondolok, akkor az szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
Nem lehetünk együtt több ok miatt,ráadásul tegnap elmondta hogy elköltözik és lehet többet találkozni sem fogunk. : (

2021. aug. 8. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor igen. Vacak egy érzés az biztos.
2021. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdek rájönni én is hogy mi van. Sosem volt rá időm, most meg nem akar már engem. Mondja öcsém hogy nehogy annyiban hagyjam már. De mit is tehetnék??

Ez az érzés van bennem is mint amit te érzel. ://

2021. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Az én plátóim is költözik. Mondjuk én azt kívanom bárcsak soha többé nem látnám őt.
2021. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta elköltözik, és semmi alternatív megoldást nem gondolt ki/ajánlott fel, akkor ezek szerint nem is akar veled lenni többet. Az ilyen embert akármennyire is nehéz, de el kell engedni. Ha ő is szeretne, akkor megpróbálna valami olyan megoldást találni, amivel nem kell a kapcsolatot feldúlni.
2021. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 ugyan ezt kívánom én is!

De nekem majdnem minden nap látni kell! Te szerencsés vagy hogy nem kell látnod hogy más emberrel boldog.

De gondolom neked sem könnyű.

2021. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Már családja van, szóval de igen látnom kell, hogy boldog.

Őszinten kívánom, hogy legyenek boldogok, de azt is, hogy engem ez ne érdekeljen soha többé.


Ha ezt az embert letudom, akkor egy fontos dolgot megtanultam az életben. Bárcsak teljesítve lenne már a lecke!!!:D


Tényleg plátói szerelem, de hogy őszinte legyek kijózanodtam, vagy legalábbis folyamatban van a dolog.


Pontosan tudom, hogy NEM LENNÉK BOLDOG emellett az ember mellett. Mára már odáig fajult a dolog, hogy rosszul vagyok, ha meglátom őt...

A cél a semlegesség, mikor minden jót kivánva gondolatban kirakom a fejemből. Valahogy a szívemben már nincs ott szerencsére.

2021. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez szerelmi bánat. Rohadrul fáj és nem tudom mit tehetnék ellene.

Mikor lesz már hogy nem fog ennyire fájni??

2021. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!