Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik barátnőm nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm nehéz helyzetben van, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm (egy helyen dolgozunk) terhes lett egy sráctól, aki szintén itt dolgozik.

A gond az, a srác nem akarja a gyereket, a csaj igen.

A srác kijelentette, a csajt se akarja, és hogy ha akarja jelen lesz a gyerek életében, ha nem akarja nem, rajta múlik.

Egyik nap mikor bementem irodába pár dolgot összekészíteni, láttam hogy zokog.

Mikor megkérdeztem mi bántja, mondta el ezeket.

Azt eddig is tudtam terhes és állítólag (én kétlem) kapcsolatban voltak, azt nem így áll a helyzet.

A srácot nem érdekli a csaj meg a gyerek, bulizik a haverjaival, és más csajok után futkos (egy időben nálam is próbálkozott, de nekem nem jött be).

Egy pasi kollégám is ismeri, szerinte a srác nem komoly.

Holott a srác 31 éves (a csaj 33), és már van egy kisgyereke (gondolom hasonló módon történt), lehetne komolyabb. Azért már nem tini.


Ott sírdogált keservesen a barátném, próbáltam vígasztalni. De egyszerűen nem tudtam, mivel.

Nem mondhattam azt, ''hogy eshettél teherbe'', ''miért nem vigyáztál'', ''miért kezdtél vele'', ezzel nem segítenék, így is rossz állapotban volt. És ezt már nem lehet visszacsinálni.


Mindkettőjük hibája. A csajé azért, mert nem megfelelő emberrel kezdett. Ismerte egy ideje, tudta hogy milyen.

Mondta nekem hogy igaz ismerte, de szerelmes lett belé, most is szereti. Fáj neki, ennyire nem vesz róla tudomást.

Látom is mindig, egy másik kolléganőre van rácuppanva, akiről az a hír járja elég könnyen kapható.


Én azért sajnálom őt, egyedülálló anyuka lesz.


Nem is tudom, mit mondanátok a helyemben?

Mit tennétek a helyében?

Megtartanátok a gyereket?

Én nem biztos.

Egy gyereknek biztos anyagi és kiegyensúlyozott családi háttér kell.

Ti mit gondoltok erről az egész helyzetről?

Érdekelne a véleményetek.



2021. júl. 17. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Na tessék, megint egy nő aki megszívta a rosszfiú szoknyapecérrel. Dehát ha nektek ez kell.


Megérdemelte, én nem mondanék semmit.

2021. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Koleszba jàrt így osztàlytàrsam meg a csaja 17 évesen ( szint ) - megtartotta a gyereket amikor màr nem voltak együtt


30+ Irodistàtkól többet vàrtam volna

2021. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Ja azt viszont, hogy a gyerek nem érdemli meg ezt! A nő igen, de a gyerek mit ártott? El kéne vetetni. Nem azt érdemli, hogy két ügyefogyott összekúrja, aztán apja se lesz. Ilyenekből lesznek később az incelek, mert nincs előttük apai mintakép.
2021. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első, azért ne általánosíts.

Nekem pl. nem kellett, pedig nem tudtam hogy ők együtt voltak.

És szerintem nem azért kellett csajnak, mert ''rosszfiú''. Nincs önbizalma, a srác gondolom tepert utána (is), jól esett neki érdeklődés.

Én csodálkoztam is, barátném amúgy egy értelmes, kedves, jószívű, rendes lány.

2021. júl. 17. 23:25
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

"Nekem pl. nem kellett, pedig nem tudtam hogy ők együtt voltak."


Kivétel erősíti a szabályt :)


"És szerintem nem azért kellett csajnak, mert ''rosszfiú''. Nincs önbizalma, a srác gondolom tepert utána (is), jól esett neki érdeklődés."


Szóval még mesteri manipulátor is a srác, egy igazi ragadozó, aki ösztönből megérzi, hogyan lehet bejutni a bugyiba. Csodás :)

2021. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem meg az esett volna jól , hogy nem pontoztok le , hogy elmondom a véleményem


Mert értem hogy felnőtt emberekben miért nincs felelősség tudat:

Rossz fiú, naiv nő ,csak szex , zéró vèdekezès

2021. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
33 éves nő létére nem védekezet.. na !!!!!!! direkt akart teherbe esni , azt hittte majd így magáhzo láncolhat valakit !! szégyen mik meg nem történnek !!
2021. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Ne barátkozz olyannal, aki felnőttként nem tud védekezni, ráadásul az egyik legfontosabb alapszabályt nem ismeri, miszerint melóhelyen tilos ismerkedni!
2021. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne tilos melóhelyen ismerkedni?

Két másik kolléga (egy srác meg egy csaj) nálunk jött össze. Már együtt is élnek, és ők is babát várnak.

Együtt is élnek, egy helyen dolgoznak egy műszakban.

Ilyen is van.


Hallottam arról, sokan melóhelyen jönnek össze.

2021. júl. 17. 23:59
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

"Már együtt is élnek, és ők is babát várnak."


Már ne haragudj meg, de akikről a kérdésedben írsz nem "várnak babát". Csak becsúszott. A pasi meg főképp nem várja.

2021. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!