Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem váltak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem váltak a mai emberek a szerelem területén (is) "állatokká"?

Figyelt kérdés
1. vagy 2. randi után rögtön szex semmi beszéd semmi lelkizés csak a legalapabb témák. párválasztás csak és kizárólag pénzügyi háttér mérlegelése alapján történik a párkapcsolatok célja legtöbb esetben a szex néhány esetben gyerek de a kapcsolatok nagy része ígyis-úgyis megromálik és elválnak... elképesztő hogy a gyenge oktatással mi mindent tönkre lehet tenni... jobban belegondolok az ember sem jobb valami állatnál csak kimagasló a logikája
2021. júl. 30. 09:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
9 Tessék, íme a példa a suttyó, buta emberekre. Hát persze, ha egy nő sikeres, akkor azt szex útján érheti el....És még csodálkoztok, miért van szükség még mindig a feminizmusra. Pont az ilyen gyökerek miatt.
2021. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

1 percet foglalkoztam a kérdés kiírásával. a kérdést azért írtam ki h elolvassam h reagálnak az emberek, milyen esetleges vitákat vált ki. ez hogy kajakra a válaszok 30% arról szól hogy nekem nincs életem meg h mekkora lúzer vagyok kva sokat elmond a mai társadalomról XD


komolyan kérlek, magyarázd el miért ne volna életem? nekem ez a feltételezés olyannyira abszurd hogy a válasz íróját valami elmebetegnek képzelem el irl...

2021. júl. 30. 12:02
 13/28 A kérdező kommentje:
jah és egy pár fontos kérdés az első 3 válaszolónak: nektek van életeteket? mit jelent az hogy "van életem"? ez hogy azt mondod másnak hogy neki nincs élete mégis mire gondolsz??
2021. júl. 30. 12:05
 14/28 anonim ***** válasza:
Az irományod is árulkodó:D
2021. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
pontosítsd kérlek mert nem értem... vagy neked nem is számít az hogy értsem? de akkor mi értelme az egésznek?
2021. júl. 30. 12:34
 16/28 anonim ***** válasza:
Figyelj, te már úgyis levontad a konzekvenciákat mai társadalomról, úgyhogy teljesen mindegy.
2021. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
tehát akkor kihátrálsz?
2021. júl. 30. 12:58
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs honnan kihátrálni.
2021. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerinted. Ha mai fejjel kéne bármelyik másik korban élnem, akkor a nonszensz párkapcsolati normák miatt ölném meg magam. Jól van ez igy; az emberek azt csinálnak amit akarnak. Az se volt ám jobb, amikor a szex tabu volt, és akkor sem hagyhattad el a társad, ha gyűlölted, vagy ha fülig szerelmes voltál valaki másba.

Ebben NINCS érték. Csak te nem tudsz érvényesülni a szabad emberek között, ezért valami nosztalgikusra vágysz, de ettől a többi ember még elvan.


Ha meg azt hiszed, hogy 10-15 éve volt más a helyzet... Nem. Pontosan emlékszem hogy mindig ment a kapcsolatosdin a sírás bizonyos emberektől.

2021. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

honnan a fenéből veszi mindenki hogy én nem tudok érvényesülni? miért kell ezt ennyire belemagyrázni? :D


az emberek azt csinálják amit akarnak... és ez jó? az embereknek meg kell mutatni mi a jó mert az emberek nem tudják mi a jó az emberek csak a hormonokra meg a libidóra hagyatkoznak párválasztás terén ami hosszabb távon rossz párkapcsolathoz ebből kifolyólag rossz közérzethez vezet

2021. júl. 30. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!