Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet életre szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet életre szóló kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lány 19 én 22. Ő még eléggé bulizós, beszédes lány. Még lehet nem élte ki magát :(

Én viszont már szeretnék komoly kapcsolatot vele ami lehetőleg örökké tartson.

Ha idősebb lenne úgy 25 akkor nagyobb az esély hogy örökké tartson mint most 19 évesen?

Mit csináljak?

Szeretem őt.


2021. júl. 29. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Ő az első barátnőm :)

Nem kéne más lány nekem.

2021. júl. 29. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha melletted is ki tudja bulizni magát, akkor simán lehet tartós kapcsolat.
2021. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ez megnyugtat, soha nem tudhatod előre, hogy egy kapcsolat meddig fog tartani. Ha 34 éves lenne, akkor sem biztos, hogy örökké tartana.
2021. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bármi örökké fog-e tartani, azt elég nehéz megjósolni pláne 22 évesen:)
2021. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keveseknek adatik meg, hogy az elso baratnojukkel eljek le az eletuk. Ettol fuggetlenul fontos a fejlodes, a tapasztalat, nyugodtan eld meg minden reszet, kesobb jol fog jonni.
2021. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!