Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik-e a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e a mai világban, hogy az első szerelemből életre szóló kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
én 17 vagyok, a barátom 20. lassan egy éve együtt leszünk és nagyon szeretjük egymást :) mindkettőnknek első szerelem (nem első kapcsolat, de az első komoly, hosszútávú, szerelmes) és én úgy érzem, hogy jó lenne, ha örökké tartana. biztos jó férj, jó apa, jó nagyapa lenne, sokat fog keresni ha elvégzi az egyetemet, ha minden jól megy, nekem is jó munkám lesz... :) tökéletes lenne minden! és ez már nem rózsaszín köd, hanem valódi igazi szerelem :) veszekedtünk már, volt, hogy a szakításon gondolkoztam, de rájöttem, hogy ez hülyeség, és képtelen lennék megtenni! ki tudunk békülni hamar, meg tudunk beszélni egymással mindent, a barátomnak is érzem őt nem csak a pasimnak és ő is így van velem :) tudom hogy ő is velem akar megöregedni, mondta is, érzem is... :) szerintetek létezik még ma is ilyen? vagy csak nagyon kivételes esetekben?

2012. máj. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
létezik, persze:)
2012. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik...



21/F

2012. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Embertől függ... Valaki a mennyiségre megy, nem a minőségre
2012. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!