Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ! 5 éves kapcsolat , hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senednim01 kérdése:

! 5 éves kapcsolat , hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nos , 5 éve voltunk együtt a párommal. 07.19. Én szakítottam vele , elcuccoltam . Másnap kiöntötte a lelkem nekem . Folyamat üzenetekkel bombázott . Erre elgyengültem , büntudatom támadt . Elhitette velem hogy szeretem őt . De ez mára elmúlt , a hamis érzések . Vissza költöztem hozzá , de nem szeretem . Mit tegyek ? ( 25 F )

2021. júl. 22. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 nap alatt visszamentél és újra kiábrándultál? Ez azt hiszem el mond mindent mit kell tenned.

Légy férfi! Mond meg neki, hogy barmennyire is szeretted volna nem tudod folytatni. Minél elöbb hagyjátok egymást, annál elöbb lehet továbblépni mindkettőtöknek.

2021. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm csak nagyon lelkisnek tartom magam , s foglalkoztat hogy ő mit fog érezni mert nagyon szeret engem
2021. júl. 22. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szeret, ha te nem. Magadnak te kell, hogy fontosabb legyél.

Kösd föl a gatyád, és ne csináld ezt a csiki-csukit, mert semmi jóra nem vezet, újra elmész, és kérd meg, hogy fogadja el, ne keressen, mert véglegesen gondolod.

2021. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Tiszteleddel, de áruld el neki amit érzel. 5 éves kapcsolat után ez a legkevesebb. Kitartást neked, neki.
2021. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!