Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapok óta tetszik valaki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta tetszik valaki. Ma hallottam hogy évek óta kapcsolatban van. Csalódott vagyok, mert úgy gondoltam hogy ez az egész kölcsönös. Lépjek tovább, vagy ne hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés
Van egy közös ismerősünk, akinek szintén tetszik ő. Persze mi nem kedveljük egymást az illetővel. Ezt sem viseltem jól hogy láttam hogy viselkedik vele és hogy hogyan néz rá az ismerősünk. De a fent említett tény ennél is jobban zavar.

2019. jún. 28. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan? Ember, ha valaki bejön, akkor az fix, hogy másnak is, és emiatt elég nagy az esélye, hogy van valakije.


Legközelebb tartsd ezt észben!

2019. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg behaluztál valamit. Ha akarna tőled bármit is, akkor annak egyértelmű jelét adta volna. Szóval igen, jobb lenne annyiban hagyni. Felesleges beégetned magad.
2019. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem! Volt hogy megalltunk egymással szemben és csak néztük egymást. Nem képzeltem be!
2019. jún. 29. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, ilyen nálam is van. De nem vagy gondolatolvasó. Másrészt meg mi van, ha tetszel neki? Nekem is van aki bejön, mégsem áldoznám fel a több éves kapcsolatomat érte. Semmit nem jelent.
2019. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ilyesmi velem is volt, kérdező. - Én a másik oldalról írok, aki kapcsolatban van.


Ez a szemebe nézés ösztönös dolog, talán tetszel neki, de ha kapcsolatban van, akkor annak tudatában csinálj bármit is. Én sem vetettem magam emiatt a másik karjaiba.


Tetszik, vonzó is volt, de több éves kapcsolatom van. Ha szingli lennék, már rég lett volna valami, de így?..

Csak úgy te sem dobnál el valakit, szerintem, mert valaki vonzó.

2019. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van! Az a kapcsolat ami több éve tart és biztonsagot ad, nem eldobandó a bizonytalanért!
2019. júl. 22. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5 vagyok


Így van. Bár ha mégis eldobja, akkor az azért van, mert már nem volt jó. (De így sem érdemes nyomulni, mert ha rossz a kapcsolata, előbb-utóbb úgy is kilép. Minden esetre ne hagyatkozz erre.)

2019. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!