Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők,kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,kezdenétek olyan pasival aki volt prostikkal már többször?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, hányszor, milyen körülmények között, és miért. Alapvetően nem lenne kizáró, de az nekem kizáró ok, ha:

- párkapcsolatban tette úgy, hogy a párja nem engedélyezte neki meg / nem beszélték meg

- azért, mert durva perverziói vannak, és azt az átlag nő nem adja meg (valószínűleg én sem adnám, mert nem az a típus vagyok, így meg miért akarna velem összejönni, és mi a garancia arra, hogy nem csal meg azért, mert hiányzik neki az a bizonyos dolog)

- évi 1-2 alkalomnál többször van

- nem igényes lakásos prostinál járt általában, hanem a szutykos útszélinél


(nyilván feltételezve, hogy ezeket tudom róla)

2021. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de a férfiak mind hazudnak erről, szóval úgy veszem, mind undi.
2021. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Na ezért kell mindent titkolni. A pasiknak a prostizást, a nőknek azt, hogy életükben 2-nél több pasival összefeküdtek. Az emberek többsége buta és prűd. Javaslom mindenkinek az elhallgatást, ferdítést. 38/n
2021. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert az olyat bénának tartom - mellékesen. Akinek fizetnie kell a nőért, az nekem nagyon gázos kategória.
2021. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Na de ha perverz vágyait éli ki ily módon, hát az sem jobb... Szóval úgy sem.
2021. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%
Sosem jövök össze lúzerekkel.
2021. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!