Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Interneten többször is perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten többször is perverz vicceket váltunk, úgy gondolom jól szórakozunk alatta mindketten, de vajon tényleg ő is csak viccnek tekinti?

Figyelt kérdés

Én jelenleg 18 éves lány vagyok, a másik személy egy 22 éves férfi.

Twitchen találkoztunk, egy streamer lánynál. Alapvetően azt érzem, hogy az elejétől fogva szimpatikusok voltunk egymásnak. Tőlem is rendelt rajzot, aztán vett nekem subot is, sokszor viszont chaten "viccből" eléggé flörtnek hatóan beszél.

Eddig nem nagyon beszéltünk privátban, de egy kedves embernek ismertem meg, akivel tényleg el tudok viccelődni és jól is esik a beszélgetés, ha valahol ott van a streameken.


Aztán egyik este többször is elmondta, hogy nagyon szép lány vagyok egy csoportban, stb, és meg is említette valaki, hogy nem-e kell nekünk külön szoba. Másnap este a streamen is folytatódott ez, feljött vagy 5 perc erejéig, hogy milyen fiatalok vagyunk és mennyire jól "elvagyunk". Szokott is cukkolni, húzni az agyam, mégis keresett már fel, kedves volt velem.


Aztán viszont ezután a stream után privátban ráírtam egy dolog miatt, komoly téma is volt, megnyílt nekem úgy gondolom, majd áttértünk arra, hogy körülbelül egy órán át beszéltünk perverz/flörtölős viccekről. Én nagyon jól "szórakoztam", ha lehet ezt mondani, bár az ő érzéseit nem tudom, de azt igen, hogy jót nevetett azon, hogy "szobára akartak minket küldeni".

Na de hogy ezután olyan hajnali egy körül bealudt néhány percre, de felkelt és akkor is írt nekem. Feljött ismét egy érdekes beszélgetés, amely körülbelül azzal zárult, hogy "barátság extrákkal" miért ne? Mármint ő legalábbis ezt mondta, én pedig mondtam, hogy érzelem nélkül semmi.


Én nagyon nem tudok kiigazodni az ilyen dolgokon, főleg nem akkor ha rólam van szó, mint egyik fél.


Végül reggel is beszéltünk (pontosabban ma reggel, annyira friss) és megkérdeztem, hogy a tegnap estéből mennyi volt vicc. Mire ő azt felelte, hogy nagyon sok minden, elvégre valószínűleg nem a szomszédban vagyok, hogy komolyan lehessen venni ezeket a "szándékokat". Tehát az egész egy vicc volt, míg én meg lehet, hogy éreztem valamit... Sőt, eléggé bizonytalannak érzem magam.


Barátnőim azt mondták, hogy azért egy egész estét végig viccelni ezekkel, eléggé furcsa, de én úgy gondolom, hogy simán megesik.



2021. jan. 11. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kihagytam, hogy jelenleg egy reménytelen szerelemben szenved egy lány iránt, aki azt állítja, hogy számára túl fiatal a srác (ő 28 éves).
2021. jan. 11. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért olyasmikről nem érdemes viccelned órákon keresztül egy kvázi idegennel, amit nem vállalnál be. Tehát se perverzióról, se barátság extrákról. Most a nagy szájkarate miatt simán más képe van rólad, mint amilyen vagy, miközben te inkább attól voltál elájulva, hogy valaki ilyen hosszan dumál veled. Mindenesetre egy beszélgetés alatt egyikőtöknek sem kell dönteni. Majd meglátod, keres-e még, ha igen, akkor azért legyél óvatos.
2021. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos, igazából nem azért vagyok elájulva, hogy hosszan beszélgettünk. Sokkal hosszabb csevelyeim is simán szoktak lenni. Meg azért annyit javítanék, a "perverz vicceken", hogy sokszor én inkább ilyen "megszerezhetetlen" vicceket mondtam. Például ő mondta, hogy bújjak be az ágyba, míg én azt, hogy megyek a földre, köszi.

Annyi viszont való igaz, hogy egy privát beszélgetés ezt nem fogja eldönteni, úgyhogy köszönöm a választ :D

2021. jan. 11. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Eleg eretlennek tunsz 18 eves korod ellenere. Sztem talalkozz a kannal, azt majd eloben kiderul. Ha meg nem akarod, hogy kideruljon, akkor ne talalkozz. De akkor meg ne is chatlej vele.
2021. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!