Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nincs erre általános képlet. Mindenki különbözik. Én vékony vagyok és a vékony lányok tetszenek. Fixen állítom, hogy ha meghíznék, az ízlésem attól még maradna, nem hiszem, hogy alakhoz között lenne. Ha netán én lennék az a vékony pasi, akkor kereken 0% az esélye. Pont láttam egy kérdést, ahol a kérdezőben meg az merül fel, hogy az ellentétek vonzák egymást, benned meg az, hogy nincs esélye/nehéz. Nem hiszem, hogy alak kérdése lenne az egész, nem lehet általános következtetést levonni. Próbáld meg!
Ha én lennék valószínűleg észrevennéd nálam, mivel nem viszonoznám a közeledésed, ha pedig valami félreérthető dolog lenne, akkor próbálnám úgy közölni, hogy kevésbé legyen sértő. Nem vagyok az az álszent, aki azt mondja, hogy nem a külső számít. Biztos van ilyen is, nekem fontos. Egyszerűen képtelen vagyok ignorálni. Mindkettő fontos egy párkapcsolatban, nem elegendő csak az egyik. Egyéjszakáshoz elég max csak a külső. De arra sincs semmi konkrétum, hogy mi számít szépnek. Van akinek a telt, kövér, izmos vagy egyszerre többet is szépnek tart. Én azt mondom, hogy egy próbát megér, de ugyan úgy állj hozzá mint bárki máshoz. Pont ugyan annyi esélyed van igazából mint bárki másnál, ténylegesen csak ízlés kérdése.
Ha pedig téged zavar az alakod, akkor a változás csakis rajtad múlik.
Engem nem lenne nehéz neki.
Csak tözzön csinosan és legyen okos. 🙂
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!