Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordul, hogy "muszájból" fekszel le a pároddal? Fiúk, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök így van veletek mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nem szó szerinti kényszerre gondolok, amikor megerőszakolnak valakit. Még csak nem is arra, ha mondod, hogy nem akarod, aztán erőlteti (ez is eròszak).

Hanem arra, amikor leplezni próbálod, hogy nem akarod. Miért teszed meg? Milyen gyakran van ez?


Fiúk! Ti mit éreznétek, ha ezt megtudnátok?


2021. júl. 4. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer fordult elő. Egész nap nem hagyott pedig takarítottam, főztem, de állandóan jött, fogdosott, úgyhogy kielégítettem szájjal. Ez csak egyszer volt, egyébként nem fordul elő ilyen muszáj dolog
2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen csajom, de nem tudta jól leplezni, el is b.szta a kedvem rendesen. Szóljon, hogy nincs kedve, és akkor majd másnap pótoljuk. De ez a megjátszás a kedvemért... Nem fogta fel, hogy nekem nem ahhoz van kedvem, hogy elélvezzek, hanem, hogy mindketten élvezzük.
2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
eleve nem jönnék össze már nővel 2021-ben
2021. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
10 év házasság után mit vársz???
2021. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de csak mert tudom, hogy nálam sokszor "evés közben jön meg az étvágy". Olyan nem volt, hogy kedvetlenül kezdtem bele, és úgy is maradtam volna.
2021. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Férfiként nem érdekelne mit akar, én pl. nem akarok dolgozni járni. Egy nő akkor kefél amikor akar, de egy pasi...csak amikor odajut.
2021. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Akkor te nyugodtan írhattad volna, hogy nálatok csak ilyen van, veled nő élvezetből még sosem szexelt.
2021. júl. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van ilyen. Általában ha ő akarja de nekem nincs kedvem akkor egyszerűen kielégítem máshogy, az ritka hogy csak hagyom magam és essünk túl rajta..
2021. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kapcsolatomban volt pár ilyen alkalom. Nem az ő hibája, hanem az enyém, hogy nem szóltam, hogy nekem ez most nem jó, mert nem akartam megbántani (egyszer volt, hogy visszautasítottam, akkor nagyon bemorcult)... illetve a kapcsolat végén annyira kevés volt a szex, és folyamatosan visszautasított, hogy úgy voltam vele, akkor legalább van :(. Leginkább az volt a helyzet, hogy ő hajnalban volt általában nagyon kanos, én meg akkor fáradt. Tanultam belőle, többet nem hagyom ezt. De első kapcsolatom volt, tanulópénznek jó.
2021. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!