Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nővel, de ő azt mondja magáról hogy pszichedelikus alkatú/személyiségű?

Figyelt kérdés

Középkorúak vagyunk mindketten(35 körüliek) de ha valaki elmagyarázná nekem hogy mit jelent ez, hálás lennék érte.

Szerelmes vagyok, csak kicsit fura nekem ez a csaj.


2021. jún. 25. 18:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
kérdezd meg mennyit szokott drogozni, aztán döntsd el, hogy kell-e neked egy ilyen junkie.
2021. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életemben nem éltem semmilyen droggal, kivéve egy kemény drogot (!Sic, Dr. Zacher szerint ilyen definíció nincs)...

Az pedig az alkohol, de mivel azt sem bírom nagyon, ezért maradnak a lájtos ízesített löttyök, meg a "körömlakkok", de azokat is nagyon ritkán fogyasztok. ;)


Imádom az elvont elektronikus zenéket és már végre ki szeretnék menni egy Ozorára, csak a vírusdili miatt postponed lett az idei... :( Igen, zene és felszabadult hangulat miatt. :)


Jó-jó tudom, drogos vagyok... 😏

2021. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12#helyes.....
2021. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

12-es! :D

Oké, akkor te vagy a hópehely, rád nem vonatkozik, amit írtam. De azért azt te se tagadhatod, hogy ozorára nem az absztinens rétek mászkál ki, és aki ennyire pszichedelikus "személyiség", az azért nagyátlagban szokott tolni ezt-azt.

2021. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14, És mi a baj azzal, ha valaki szokott tolni ezt-azt? Olyat nem tudunk elképzelni, hogy valaki tud szórakozni, kikapcsolódni és ismeri a határokat is? :D
2021. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem a határokról van szó. Ráadásul a törvényesség határát már átlépi. Szóval annyira mégse ismeri az illető a határokat. De hát ezért van ennyi függő az országban, mert mindenki annyira jól ismeri a határait. Nem érdekes,hogy valahogy aki használ, az sose érzi problémának, mindig csak a környezete...
2021. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15, A törvényi keretek számomra nem mérvadóak ebben a kérdésben. Számos ponton vitatható. Az egyetlen érv, ami az alkohol mellett szól az a kulturális beágyazottsága.

Semmi mással nem tudod igazából indokolni, hogy miért ne szívj el egy füves cigit, ha megihatsz két pohár felest.

Sőt, szeszt nem csakhogy ihatsz, de főzhetsz is. Ez egyenértékű azzal, mintha fogyasztásra alkalmas kender növénykéket nevelgetnél a kertedben. :D


Ha félreértettem és az egészet vitatod, mármint hogy az emberek pótszereket használnak... ez is egy álláspont, ami legitim.

Szerintem mióta emberiség létezik rágcsál leveleket, szívja a pipát és issza a bólét. Ez önmagában nem probléma, csak akkor amikor a mérték hiányával párosul. A legtöbb szernek van pozitív hatása. Péládul az alkohol kiváló feszültségoldó. A legjobb "randidrog" egy jó beszélgetéshez 1-2 pohár fröccs egy jóféle fehér vagy rozé borból. A fű kiváló stresszoldó szer. Van amelyik egy egész belső utazásra tud elvinni és élményt ad.

Ettől még lehetsz egészséges felnőtt ember, ha ez mértéktartással társul és nem megy a funkcionalitásod rovására.

2021. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Itt nem arról beszélek, hogy minek milyen hatása van. A fű legalizálásával is egyetértek más országokban, sajnos itt még nem merném megkockáztatni az engedélyezését, függetlenül attól,hogy én nem használok.

Itt arról van szó, hogy pusztán azért,hogy egy pár centis dolgot elszívjon valaki, képes érte törvényt sérteni.

2021. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18, Hmmm... . Én úgy gondolom, hogy a törvény önmagában nem érték és a törvénysértés önmagában nem bűn. Ha valami bűn, az azért bűn, mert a lelkiismereted vagy a moralitásról való tudásod alapján bűnnek tartod. A törvény ennek a morálnak a valóéletbe való leképzése kellene legyen.

Az én morális értékrendem szerint elszívni egy füves cigit nem bűn, és csak azért nem lesz az, mert írtak róla egy törvényt.

2021. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%

Okés, de pont ezért vannak gázabb dolgok is, mert másoknak meg még több minden fér bele abba a nagy erkölcsi határba..

És végső soron majd a rendőr, meg a bíró eldönti, hogy kit mivel büntet meg, függetlenül attól, hogy az illető azt bűnnek tartja-e vagy sem.

2021. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!