Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők kiakadnátok,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők kiakadnátok,ha a pasitokról kiderülne,hogy az egyetemi évei alatt férfi kísérő volt?

Figyelt kérdés

6 évig csináltam

Lényegében ebből fizettem a diplomámat.Volt akkoriban diákmunkám,de csak alibinek.


Hogy őszinte legyek élveztem is,sok pénzt félretettem,külföldi utazásokon vettem részt,nyelvet tanultam.


Általában 50+ nőket kellett kísérnem különféle eseményekre.


Most már nem csinálom azóta párkapcsolatban élek.


Azért jutott eszembe,mert pár napja sétáltunk az utcán a párommal és szembe jött az egyik volt "kliensem"


Egy most már 60 év körüli nő.

A barátnőm meg is jegyezte viccesen utána,hogy megnézett a "mamóka" biztos bejöttem neki.



2021. jún. 10. 07:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Aki ezt hajtogatja, hogy a múlt nem számít, azzal az a probléma, hogy nem képes tanulni a hibáiból és ennek következtében egész életében egy helyben fog toporogni. A múltunkból tanulunk, a múltunk miatt vagyunk képesek arra, hogy fejlődjünk, hogy ne kövessük el százszor ugyanazokat a hibákat, amiket a múltban már megejtettünk. Egy ember múltja nagyon is számít!
2021. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Hihetetlenek ezek a nők, komolyan mondom! Amikor ugyanezt kérdeztem ex-kur@ákról (nőkről) hogy miért olyan elfogadó velük szemben a társadalom, akkor meg még én voltam leoltva. De ha férfi volt egy rihe-rongy akkor az már megbocsáthatatlan?
2021. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
A női ex-prostiktól is kifordul a gyomrom, ha ez megnyugtat. Hármas voltam.
2021. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem akadnék ki, amennyiben ez a mi kapcsolatunkra a jelenben semmilyen hatással nem lenne. Értem ez alatt, pl ha bekavarna egy régi kliens, ismét tartanák a kapcsolatot, stb. Én is ezt csinálnám, ha nem félnék tőle, hogy az enberek mit szólnak. 😂
2021. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Emberek*
2021. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát 12-es,arra azért kíváncsi lennék, ugyanis ebben nincs olyan h nő v férfi. A prostitúciót én sehogy sem tudom elfogadni. A pasimban is hatalmasat csalidnek és nem folytatnám tovább a kapcsolatot, mivel nem tudnám elfogadni a dolgot, de ha egy baratnomrol derülnek ki, az is mélyen elszomoritana. Nem tudnék megbaeatkozni a gondolattal.
2021. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj sokan csak mondják hogy nem tudnák elfogadni ezt és véget vetnének a kapcsolatnak. Nem mondom nagy lehet a szerelem akkor. Ugyan ez a megcsalással jön a sok kamu hogy szakítanának azonnal de amint velük történik ilyen csak rínak sírnak mert szeretik a párjuk és végül velük maradnak. Hány ilyet láttam már. Megy a nagy szöveg de tett semmi. Nyílván akinek nem inge nem veszi magára. Engem nem zavarna kérdező a helyzet. Nyílván szívesen meghallgatom milyen volt az élete stb és ha nincs hatással a kapcsolatra mint ahogy más is írta nem tartja egyikkel sem a kapcsolatot addig nem érdekel.
2021. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%

"Az a baj sokan csak mondják hogy nem tudnák elfogadni ezt és véget vetnének a kapcsolatnak. Nem mondom nagy lehet a szerelem akkor."


Igen végetvetnék neki, akkor is ha szeretem, pontosan azért, mert az az ember akit szerettem, nem létezik, ha belülről igazából egy patkány.

Nagy szerelem vagy nem nagy szerelem, nekem nem fér bele a pénzért kúrás, elítélem, és meg is vetem, és nem akarnék egy ilyen embert még barátnak sem, nemhogy a páromnak.

2021. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kérdező! Ne érezd magad rosszul! A tisztelt hölgyek így talán egy kicsit jobban átérzik azt, hogy sok férfi miért fintorog a "tapasztalt" nőkre és miért akar szűz barátnőt, aki soha nem szexelt, soha csókolózott előtte senkivel!
2021. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19-es igen, mert ha valaki szexelt már korábban az előző barátjával, az pont ugyanaz, mint mikor öreg nőket kúr valaki pénzért:D


Neked pl a beteg agyad nincs senkid.

2021. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!