Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ex mindig csak kavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex mindig csak kavarni akar vagy, van mikor jószándékból figyelmeztet?

Figyelt kérdés

A párom még együtt volt egy nővel mikor megismerkedtünk, de elhagyta miattam. Mesélt dolgokat, majd egyszer csak megjelent az ex és elmondta nekem, hogy a párom nem szakított vele, csak eltűnt, és, megkérdezte, hogy van e lakásom, mert az ő kapcsolatuk akkor romlott meg, mikor a párom hozzá akart költözni és ő nem engedte. Ezenkivül mesélt még dolgokat, küldött pár képet, de a párom szerint ezek manipulált képek, és az ex nem tudja elviselni, hogy szakítottak és am is undorodik a nőtől.

Az ex jóban van az egyik barátnőmmel és elég más sztorit mesélt el, de nem tudok hinni neki a párom teljesen más velem, bár 1-2 dolog kiderült h igaz volt. A barátnőim szerint az ex csak kavarni akar.


2021. jún. 4. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlenül van rá ennyire kiakadva az exe. Igen, mindig az ex a sz.. r szemét, csak abba senki nem gondol bele, hogy könnyen a sorsára lehet jutni.
2021. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 - pontosan.


Szerintem ezek az emberek elhiszik, mert el akarják hinni, hogy de ők mások. Velük majd más lesz az adott ember. Nézd meg a kérdezőt is...,, miattam elhagyta".

Hagyjuk már.. Lehet, hogy őt is a csaj dobta ki, mint én az exem.


De igazából semmi szükség cicaharcra. Engem biztos teljesen idiotanak gondol az új csaj és azt hiszi, ő "más".


Ja... Annyira más, hogy el nem hagyott volna az exem miatta, ha én nem vágom ki, mint macskát kaksizni..

Ezek az emberek menekülnek, általában saját maguk elől. Nem bírnak egyedül lenni. Ha van 1 szar kapcsolatom, szakítok. Ennyi. Nem kapcsolat mellett vadászok. Na mindegy.


Miután az én exemet nem vágta ki az új nő, úgy vagyok vele, hogy zsák a foltját.


De majd akkor veregesse a mellét, ha lehúzott mellette legalább annyi évet, mint mellettem. Ha vele nem lesz görény, ahogy a végén velem volt.

Bár, ezt már azzal elcseszte, hogy nekem írogatott hónapokig. Ennyire tiszteli. Ennyire "nyert" az új. 🤡 Ennyit ér az "engem választott" szöveg.. Semmit.


Ez mind arról szól, hogy képtelenek egyedül élni. Mind lelkileg, mind anyagilag. Az enyém is önfenntartásra képtelen lett volna nélkülem, ahogy a szóbanforgó "férfi" is.


De nyugodtan alapozz vele egy életreszóló kapcsolatot, kérdező. Hiszen veled olyan "más". Majd rájössz. De gyereket ne nagyon vállalj vele...

2021. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem mindig az ex a rossz hiszen mindig az a fontos hogy ki szakított kivel, ha egy csaj dobta a pasit annak oka volt ha egy pasi fő nyeremény egy csaj se dobja ki.

Ugyan ez igaz a csajokra ha egy nőt dob egy pasi akkor az a csaj se egy fő nyeremény hiszen a pasik egy normális lányt soha nem dobnának.

2021. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!