Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ex mindig csak kavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex mindig csak kavarni akar vagy, van mikor jószándékból figyelmeztet?

Figyelt kérdés

A párom még együtt volt egy nővel mikor megismerkedtünk, de elhagyta miattam. Mesélt dolgokat, majd egyszer csak megjelent az ex és elmondta nekem, hogy a párom nem szakított vele, csak eltűnt, és, megkérdezte, hogy van e lakásom, mert az ő kapcsolatuk akkor romlott meg, mikor a párom hozzá akart költözni és ő nem engedte. Ezenkivül mesélt még dolgokat, küldött pár képet, de a párom szerint ezek manipulált képek, és az ex nem tudja elviselni, hogy szakítottak és am is undorodik a nőtől.

Az ex jóban van az egyik barátnőmmel és elég más sztorit mesélt el, de nem tudok hinni neki a párom teljesen más velem, bár 1-2 dolog kiderült h igaz volt. A barátnőim szerint az ex csak kavarni akar.


2021. jún. 4. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Gyanús lehet, de azért ez elég alljas húzás. Hát nyilván fáj még neki, és nem tud továbblépni. Nincs tartása... legtöbbünkre ez igaz sajnos.
2021. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Általában csak kavarni akarnak, de van mikor valóban jószándékból figyelmeztetne, hogy te ne járd meg úgy, mint ő. Azért ha volt, amiről kiderült, hogy valóban igaz, akkor én a helyedben a többit sem vetném csak úgy el, hanem jobban odafigyelnék rá, hátha tényleg van alapja.

Nem kell az ex állításai miatt rögtön szakítani, de azért legyél óvatos, lehet van benne igazság.

2021. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván a szakítás senkinek sem esik jól, de nekem azért gyanús lenne, és figyelnék a jelekre, amik igazolhatják, vagy cáfolhatják.
2021. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Mindkettő lehetséges, én azért mindenképpen figyelnék a helyedben főleg, mert úgy ismerkedett veled, hogy még volt kapcsolata. Azért ez intő jel lehet. Nem feltétlenül az, de na. És ha kiderült egy-két dologról, hogy igaz, akkor végképp nem árt az óvatosság. Ez a manipulált kép dolog pedig... milyen kép? Azért nem mindenki photoshopguru. Ha meg messengerbeszélgetés, amit tényleg könnyű manipulálni, akkor elég egyszerűen megmutathatja a saját telefonján, hogy nem történt meg. És az elején persze, hogy mindenki más az új párjával, mint az exével X év után. Az eleje a beetetés :D. Szóval erre azért ne építs.

Szóval nem kell szakítani, mert tényleg lehet egy mániákus hülye ex, aki nem bírja elviselni a vereséget, de tartsd nyitva a szemed és a füled, mert azért vannak intő jelek.

Amúgy lehet egyszerre az is ám, hogy borsot akar törni a pasi orra alá ÉS segíteni neked, hogy ne járj úgy, ahogy ő. Ilyen esetben a kettő együtt könnyen kivitelezhető.

2021. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamhoz nem költöztetném, az biztos, főleg úgy nem, hogy nincs tisztázva, hogy ki/mit fizet! Azt meg nagyon nagy kérdőjelnek gondolnám, hogy valaki manipulál képeket, hiszen ha a pasid valóban túl van rajta, akkor semmi értelme.

Nagyon fenntartásokkal kezelném amit mond..

2021. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ami kiderült h onlineallas.com-on dolgozik és h nőként volt fent tin deren h férfiakból pénzt csaljon ki (de akkor nagyon rossz anyagi körlmények között volt)
2021. jún. 4. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha is megkeresném az exem új párját, de megtettem.


Az írásod első pár mondatáig azt hittem, rólunk írsz.


Az exem mellettem kezdett ismerkedni. Persze a másik nő nem tudta, hogy hozzám jön haza és együtt vagyunk. Az exemen egyáltalán nem látszott, hogy szakítani szeretne..

Az új nőnek meg nekem is mégis ezt akarta bemagyarázni, amikor én rájöttem és a tényekkel vártam haza.


Még aznap elhúzott tőlem és összejött rögvest a másik lánnyal. Több éves kapcsolatból rögtön egy frissbe. Hm, hát nekem oké. A lányt nem zavarta, szerintem jókat kuncogott rajtam és a szenvedésemen.


Majd a szakítás után az exem szépen, lassan, sunyin elkezdett engem különböző módokon ostromolni, faggatni, hogy van-e valakim, hol élek jelenleg, ugyanott dolgozom-e még, akarok-e vele szexelni, küldök-e neki friss szexi képet, stb-stb. Ja, meg adjak már kölcsön mert ő ismét szarban van.

Teszem hozzá, LE VOLT TILTVA, és idegen számokról tette ezt.


Elegem lett és bizony elküldtem a lánynak a képeket, hogy vigyázzon az exemmel, mert hazudik bele a képébe. Hatalmas nagy szerelem lehet, ami eleve hazugságra épül, az exnek írogat és azt sem meri bevallani, hogy továbbra is elcseszi az utolsó forintját is és pénzre van szüksége.


Kérlekszépen, megbántam, hogy szóltam neki. Tudnillik, azóta is együtt vannak.


De mostmár tudom, hogy vannak olyan naiv nők, akik a millió EGYÉRTELMŰ piros zászló ELLENÉRE is hisznek ezeknek a főnyeremény pasiknak.

Megszerkesztett képek? Szóval már ezzel is be lehet etetni embereket? Mi célból akarna vissza bárki is olyan embert, aki átvert, hazudott és a párja háta mögött kezdett új kapcsolatot kialakítani?


Kérdező, te kapálóznál ilyen ember után? Akkor miért gondolod, hogy az exnek ez a célja?


Elhiszem én, hogy inkább hiszel a pasidnak, hisz őt "ismered".


De ezekszerint baromira nem ismered. Hidd el, vannak emberek, akik úgy hazudnak bele a szemedbe, mint a vízfolyás. Te meg iszod a szavait és még az exét bolondozod...


Na, pont ezért bántam meg, hogy segítő szándékkal szóltam anno a csajnak. Mert én vagyok elkönyvelve megszállott bolondnak. DE! Legalább azóta békén hagy az exem és nyugtom van. Ennyit legalább elertem vele.


Nem 100%,hogy nálatok is ez a helyzet.


Csak gondoltam írok neked egy valós történetet a másik oldalról.


Üdv, egy "megszállott ex"

2021. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, nekem ez, amit írtál a hatos válaszodban, bőven elég lenne, hogy elküldjem a francba... :D
2021. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ami kiderült h onlineallas.com-on dolgozik és h nőként volt fent tin deren h férfiakból pénzt csaljon ki (de akkor nagyon rossz anyagi körlmények között volt)"


Pénzt akart kicsalni másoktól! Hahó! Nem számít milyen anyagi körülmények között volt, ilyet nem csinálunk.

És te ennek ellenére még vele vagy?

Ezek után tuti nem a pasidnak hinnék.

2021. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
🤦Te a 6-os kommented után még szóbaállsz vele? Noooooooormális???
2021. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!