Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok az egyik kollégámra. Egyre jobban vonz, elkezdtek pont olyan érzések lenni bennem, mint amik a régi szerelmeim elején voltak. Az a probléma, hogy házas, gyereke is van, szereti a feleségét, más nőre rá se hederít.

Vagyis látjátok, hogy ennek nincs semmi jövője. Én meg nem szeretnék ennél is jobban belehabarodni, nem akarok semmilyen érzelmet táplálni felé, el szeretném fojtani ezt az egészet.

Szabadidőmben próbálok nem rá gondolni, de munkaidőben lehetetlen, egy irodában dolgozunk és ilyenkor munka ügyben kötelezően beszélnünk is kell. Félek, hogy ennek is egy reménytelen szerelem lesz a vége... Mit tudnék tenni, hogy ne legyen ez?

(munkahelyet nyilván nem fogok váltani, főleg ebben a helyzetben, nem is biztos, hogy találnék ilyen jót, mint ami most van)


2021. ápr. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Márpedig a munkahelyváltás lenne az egyetlen biztos megoldás. A vonzalom megvan, így amíg folyamatosan gondolsz rá, csak erősödni fognak az érzelmeid. Ameddig folyamatosan találkoztok, nem tudod teljesen kizárni a gondolataidból.
2021. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hidd el tudom milyen érzés ez.

Én is házas férfibe voltam szerelmes ráadásul ott lakott a környékünkön. Képzelheted milyen rossz volt, hogy bárhova mentem mindenhol ott volt a családjával.

Az enyémből reménytelen szerelem lett.

De úgy utólag belegondolva, mégis ki a fene örülni egy családszétszedő embernek?(magamra értem...)



Nem baj, hogy szerelmes vagy! De ne tegyél tönkre egy jól működő családot.

2021. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy felfogni,hogy te lennél a felesége,gondolom akkor neked se esne jól,hogy a férjedre hajtanak.
2021. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hajtok én senkire. Csak érzek valamit, amit nem szeretnék, azt akarom, hogy elmúljon.
2021. ápr. 13. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik! Ezt garantálom!
2021. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idővel elhalványul majd. Bár én kihúztam sokáig egyszer. 1 év plátói. Nekem az sok volt má. Akkor is azért lett vége bennem a dolognak, mert jól lealázott. Akkor ott azt mondtam magamnak: szarok rád! S elfelejtettem őt, bedühödtem rá...
2021. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!