Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy reménytelennek tünő esetbe. Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az egész nagyon hosszú lesz, szóval nem gond, ha nem olvassátok tovább, de ki kell írnom mindent annak érdekében, hogy érthető legyen az egész helyzet.

18 éves lány vagyok, akinek kis korában családi gondjai voltak (alkoholizmus, nem voltam képes elmondani semmit a szüleimnek, magamba zárkoztam), ennek következtében anorexiás és depressziós lettem. 18 éves koromra sikerült úgy ahogy felépülnöm, a szüleimmel is megerősödött a kapcsolatom miután korházban is voltam a lelki problémáim miatt, most már mindent megosztok nagyjából anyukámmal.

Ezek miatt a lelki dolgok miatt, soha nem volt igazi kapcsolatom, nem volt önbizalmam, nem igazán figyeltek fel rám a fiúk, csak bulikban csókoloztam össze-vissza barátokkal, néha random emberekkel, szóval csak ilyen alkalmi viszonyaim voltak, de pettingik, szexig soha nem mentem el senkivel sem. Ha tetszett is valaki, soha nem viszonozták az érzéseim.

Most lettem egyetemista, és itt megismertem egy másodévest, akihez rögtön vonzódtam, van egy közös óránk, ahol a tanárnő tanulótársaknak osztott be. Egy hete nála tanultunk, utána elmentünk bulizni, majd vissza lakására, ahol lefeküdtünk. Azóta többször is megtörtént a dolog köztünk, majdnem heti rendszerességgel. Senki sem tud erről, csak az ő lakótársai, akik láttak nála. Az évfolyamtársaim csak annyit tudnak, hogy barátkozunk, ismerkedünk egymással, és valószínüleg összejövünk, amiről amúgy szó sincs, mert csak szex van közöttünk. Az emberek már kezdenek megutálni, mert ő nagyon közkedvelt a lányok körében, nem számít, hogy idősebbekről van fiatalabbakról van szó. Mindenki azt hiszi, hogy azzal, hogy ismerkedek vele, elloptam a lehetőségüket egy ilyen jó srácra. Mert a srác jó vágású, gazdag, sportos, izmos és nagyon magabiztos.

Az a gond, hogy én ezdek gyengéd érzelmeket táplálni iránta, mert a felszínes tulajdonságai mellett, amiket az előbb felsoroltam, még humoros, intelligens, karizmatikus, megfontolt és olyan jól esik, hogy én láthattam egyik legsebezhetőbb pillanataiban (az aktusok alatt) és hogy kaptam egy kis szeletet a belsejéből is azáltal, hogy ismerem, mert a többi lányak csak azért kell, mert van pénze és szivdöglesztő, bugyiüző a mosolya.

Ő sok lánnyal volt már előttem, nem éppen a kapcsolatok híve, de nagyon megkedveltem és vannak érzéseim iránta. Nem tudom, hogy mennyi esélyem van arra, hogy esetleg ő is úgy nézzen rám.

Nem vagyok naiv, csak sebezhető és mindent megadnék egy kis szeretetért a múltam miatt. Nagyon sovány vagyok annak ellenére, hogy nagyjából tünetmentes az anorexiám, és nem gondoltam volna, hogy egy fiúnak, nemhogy egy fiúnak, valaha vonzó lesz a külsőm. Mert hát nyilván valamilyen szinten vonzódik hozzám, ha testi kapcsolatot létesít velem, ilyen gyakran, nem?

Én 18 vagyok, a srác 20.



2016. okt. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Bulikban csókolóztál csak úgy a barátokkal????
2016. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
"Mert hát nyilván valamilyen szinten vonzódik hozzám, ha testi kapcsolatot létesít velem, ilyen gyakran, nem?" - sajnalom, de borzaszto naiv vagy. Az hogy egy srac alkalmilag beled urit, az pontosan annyit is jelent, es a te torekeny erzelmi vilagodhoz semmi koze nincsen. Igy hogy meg mar megkapott egyre kevesbe leszel erdekes szamara - de persze lattam mar en is disney filmeket, csak nem igazan hiszek bennuk. Ugyhogy ahogy az elozo kerdesed ala is irtam, ideje lenne kicsit osszeszedned magad, es nem tovabb alazni az amugy alig letezo onbecsulesedet.
2016. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi a probléma? hogy tetszhetsz-e valakinek? Persze. nagyonis. Létezel, élsz, kellessz!
2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne, ha ezt megpróbálnád neki is felvázolni? Én úgy gondolom, hogy mielőbb derítsd ki, hogy ő hogy áll hozzád, mivel ha ő nem érez többet, és nem akar komolyabbat veled, akkor még azelőtt kiléphetsz ebből az egészből, hogy komolyabb érzéseid alakuljanak ki, és még jobban összetörj. Most még kevésbé törnél össze, ha ő nem akar többet, és könnyebben léphetsz tovább, és esélyt adhatsz annak, hogy megismersz valakit, akivel még jobb lehet. Ha meg szerencséd van, akkor remek karácsonynak néztek elébe közösen. Szóval bátorság, és állj elé.
2016. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!