Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem belé,de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem belé,de nem lehet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy alkalmi kapcsolatom egy nős férfival,aki egy nőcsàbász amúgy. Sajnos sikerült belêszeretnem. Tudom ,hogy nem kéne,de szerelmes vagyok belé. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?
2021. ápr. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem szerelem csak az kell ami nem lehet a tied.
2021. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és idővel elmúlik.
2021. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne tenned: elfelejteni, mert kilátástalan és keresni valakit akinek többet jelentesz.

Mit fogsz tenni: szeretője leszel és nyűglődni fogsz amíg a sok csalódástól ki nem szeretsz belőle.

2021. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kattogj ezen 2-3 évet, utasits el minden közeledést és kizárólag ugyanezt a tipust vedd észre, tehát maradj csak tipikus nő.
2021. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 (:Puszedli :) ***** válasza:
Csak használni fog. Szakítsd meg vele a kapcsolatot soha nem fig igazi nő ként kezelni vagy nézni rád.
2021. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!