Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy srácba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el a legjobb fiú barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé? Ő is sokszor úgy bánik velem hogy félreérthető a dolog. Nagyjából egy két éve kezdtem el iránta komolyabbat érezni. Eleinte csak elnevetgéltünk, beszélgettünk de aztán idővel azt vettem észre hogy teljesen féltékeny vagyok ha más csajokat nézeget meg nagyon jól esik ha hozzám ér. Minden nap beszélünk, sokat talizunk még így vírus

helyzet alatt is, mindig olyan kedves velem és próbálom is ezt viszonozni. Néha úgy érzem kölcsönös amit érzek de sokszor teljesen elbizonytalanodom benne. Egyre többet gondolok rá és egyre jobban fáj hogy csak barárok vagyunk. Nagyon gondolkozom rajta hogy bevalljam-e neki az érzéseimet. Kétségek közt gyötrődöm. Ha nem vallom be és esetleg hasonlóan érez, lehet elszalasztunk egy szuper lehetőséget, ha pedig bevallom és elutasít arra a barátságunk is rámehet amitől rettegek. Mit tegyek? Napi szinten stresszelek emiatt.



20/L



2021. márc. 14. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Fiu lány között sosincs baratsag! Szedd össze magad hivd el valahova és mondd el neki mit érzel! Veszteni valod nincs! Legyetek nagyon boldogok és vdekezzetek majd, mert a terhes vagyok e kerdesekből rengeteg van már.

Ha esküvőre egy jó zenész kell, itt megtalálsz!

2021. márc. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Gondolod ő nem kezdeményezett volna már rég, ha akarna vmit?
2021. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az..hogy úgy viselkedik hogy nem rudom eldönteni hogy mit szeretne
2021. márc. 14. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet tetszel neki, de nem mer rád mozdulni, pont azért hogy legalább barátként meglegyél neki.
2021. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, szerintem.

Két dolog történhet:

- tetszel neki, de nem mert közeledni

- nem akar többet

Az utóbbi esetén elképzelhető, hogy a barátságnak vége és hogy a "maradjunk továbbra is barátok" = "nem is tudom mit tegyek, inkább megpróbállak elkerülni ezentúl, vagy legalábbis egyre lazábban tartani a kapcsolatot, míg tán eltávolodunk egmyástól" c. dolog jön.

2021. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Együtt lesztek max jó esetben 1-2 évet , barátságnak meg lőttek is.
2021. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sétaljatok, beszélgessetek, aztán egy jobb kedvű pillanatban mondd el neki, hogy mit érzel iránta.
2021. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!