Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az unokatestvérembe,tanács?

Figyelt kérdés

Szóval, az lenne igazából a kérdésem hogy ez nagyon nagy baj? Nagyon szeretem, és nagy valószínűséggel, ő is engem.

De az első unokatestvérem,és félek hogy ha lennének majd gyerekeink akkor betegek lennének, valaki esetleg tudna segíteni?


2021. márc. 31. 02:36
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
87%

Húzzatok kotont!



Am ne. Ez még tàn a magyar jogszabàlyok szerint is tiltott.


Hagyd, felejtsétek el egymàst.

2021. márc. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen az örökölt betegségek egy része nagy valószínűséggel kijönnének. Mivel már nem heterózigóta lenne az utód, hanem homozigóta.


Ha pl. öröklött véralvadási probléma van a családban és mindketten öröklitek nektek csak 6-8x nagyobb az esély a vérrögképződésre, de a gyereketeknél meg 40x. Azaz simán kaphat trombózist, ha pl megüti magát mondjuk sportolás közben.


A genetikai rendelleneségre nagyobb a kockázat, mert mindkét szülő átörökítheti, és a ritkább betegségeknél ez szinte borítékolható, mert mindkettőnél ugyanott van a dns láncba, a gyereknél ki fog jönni, a szülő meg csak hordozó, és probléma nélkül élitek az életek.

2021. márc. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne...
2021. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha deformált, fogykos gyerekeket akartok és azt, hogy az egész családotok belesüljön a szégyenbe miattatok, és kitagadjanak akkor egész nyugodtan dugj az uncsiddal. Sok boldogsàgot.
2021. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De láttam a YouTuben egy videót ahol elmondják hogy nagyon kis esély van rá [link]
2021. márc. 31. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha a youtube azt mondja az más. Olvass el egy wikipédia cikket is a témában, hogy biztosan alapos tudásod legyen a témáról.
2021. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!