Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki plátóilag szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy férfit a munkahelyemen. Szimpatikus, kedves, és tetszik is amúgy nekem, de én nem éreztem iránta többet.

Pár napja beszélgettem vele egy órát, és elmondta nekem az érzéseit..

Állítása szerinte mikor meglátott engem, akkor neki az szerelem volt első látásra. Majd később már mindig csak én jártam a fejében, és azóta sem tud kiverni belőle.

Szóval ezeket mesélte, meg szinte leirta az elkövetkezendő 50 évünket együtt..

Egyébként nekem is tetszik ő, de ez így egy picit sok volt számomra. Kérte, hogy ismerkedjünk jobban, és próbáljuk meg. Mondtam neki, hogy akkor ismerkedjünk, de semmit sem ígérek.

Azóta az jár a fejemben, hogyha esetleg össze is jönnék vele, akkor valóban engem szeretne, vagy csak azt az idealizált képet a fejében?

Ettől nagyon félek, mert ha megszeretném én is, ő pedig csalódna bennem, akkor utána meg én szenvednék.

Szóval ti így belevágnátok? Vagy hagyjam így inkább most ezt az egészet? Esetleg valakinek van személyes tapasztalata ilyennel kapcsolatban?

Ő 32F, én 24L



2020. dec. 9. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy bölcs ember nem írja le a jövőjét előre 50 évre egy szinte vadidegennel. Picit riasztó. Először ismerjen meg aztán meglátjátok, szerintem így fektesd le neki a feltételeit, ha egyébként szimpatikus a fickó.

Mert aztán ha nem hozod az elvárásaid, ő lesz legjobban meglepve és téged okol majd, mert összetörted az ő fantázia világát. Nyugodtan így rávezetheted a realitásra anélkül, hogy megbántanád.

2020. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy mennyire szimpatikus és vonzó számodra. Én biztos nem jönnék össze olyannal, aki ennyire rajong irántam, mert ez a szint (50 éves terv?) szerintem beteges.

23/L

2020. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban eléggé egyenlőtlen érzelmi felállásból indul. Amúgy viszont egy biztató kapcsolat első szakaszában többé-kevésbé mindenkiben kialakul egy mámorban úszó, csupa remény idealizált kép a másikról, ami szépen átértékelődik, reálisabbá, de egyúttal mélyebbé válik az ismerkedés folyamán.

Szóval hacsak nem járna kellemetlen következményekkel a munkahelyemen, akkor valószínűleg megpróbálnám. Jó pár szép kapcsolat indult úgy, hogy az egyik fél már régebb óta érzett a másik iránt.

2020. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, elsiklottam a következő 50 év megtervezése és elmesélése felett. Na ez viszont már nem annyira biztató az illető érzelmi érettségét illetően... (3-as voltam)
2020. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen éretlen, hiába 32 éves, kb. mint az első tiniszerelemben lenne. Ilyen idősen már tapasztaltabbnak kellene lennie és nem ennyire elvakultnak. Nagyon szép a lelkesedés, a szerelem, de az ilyen nagy elvárásokból lesznek a hatalmas pofáraesések, persze ne legyen igazam. Nem mondom, hogy ne lehetnétek boldogok együtt, csak lépésről lépésre, várjatok a nagy tervekkel.
2020. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te diktálod a tmepót és csak ismerkedtek, akkor ez így oké. Adsz esélyt magadnak, lehet nálad is átmegy szerelembe. Az is lehet, hogy nem, nyilván, ahogy te is mondtad neki. Ez így szerintem korrekt.
2020. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy azt az 50 évet úgy értettem, hogy például mondta, hogy velem tudna élni idősként, milyen nagyszülők lennénk stb..

Még beszélgetek vele szerintem, aztán majd meglátom, de szerintetek ez jó, hogy még beszélgetek vele, vagy inkább kín lehet neki?

2020. dec. 9. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet neki nyugodtan mondani, hogy örülsz, hogy ennyire bejössz neki, de te azért lépésről lépésre haladnál vele, ha lehet mindenféle nagy elvárások nélkül. Lehet, hogy pár hét és lehiggad, képes lesz tárgyalagosan is szemlélni a kapcsolatot, téged.
2020. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyi előre csak a szolgáltató látja a befizetendő csekket a gépbe, maximum a jövőévit nem. Na de egy párkapcsolatnál maximum akkor terveznek előre mikor már együtt éltek kb. minimum 2 évet.


Szerintem beszéld meg vele, hogy úgy érzed egy idealizált képbe szerelmes, és ha ezt nem hagyja abba akkor nem tudod van e értelme folytatni. Először akarjon megismerni úgy ahogy vagy, és utána vonjon le következtetéseket a jövőre nézve.


Persze az ember ábrándozhat hogy milyen lenne vele x évvel később együtt, de ezt így megosztani úgy hogy nem is ismer necces.

2020. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!