Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé vagy miért van ez? És ő mit szeretne szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akivel elég jóba vagyok.

Nyáron nagyon sokat találkoztunk, le is feküdtünk már. De utána meg beszéltük hogy nem folytassuk elég volt.

De mégis folytassuk ugyan úgy találkozunk kb 2 honapja😅

Én nem tudom mit érzek miert akarok vele lenni. Csak azt érzem hogy jó vele.

Reggel ha meglát mindjárt oda jön hogy este raérek-e? Mert találkozni akar velem, hiányzok neki 😅

Magamat sem értem eddig nem akartam vele semmit mert munkatarsam nem akartam már vele lenni. Most ha hív örülök neki, várom hogy találkozzunk 🙄



2020. dec. 3. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy érez valamit, de ennyoből mi sem fogjuk tudni. Mondjuk ne nyisd szét a lábaid és beszéld meg vele, hogy mit akar most.
2020. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ö csak dugásra használ, te meg többet szeretnél. Nagyot fogsz koppanni. Szóltam!
2020. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!