Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar,hogy inkább lerészegedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar,hogy inkább lerészegedne szilveszterkor nélkülem,mint velem legyen! Mit csináljak? 22L

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy idén a koronavírus miatt nem akarok sehová menni szilveszterkor mert jobb lenne kerülni a nagy tömeget és a várost. A párom viszont nem akar itthon maradni mert ő részeg akar lenni és inkább elmenne egy 8fős házibuliba akkor is ha én nem megyek. Mert ő részeg akar lenni. Mondtam neki,hogy ez miatt nem kell tömegbe menni mert itthon is megoldható. De ő ezt barátok között akarja. Én pedig nem akarok tömegbe menni!

Ilyenkor mi a teendő? tanácstalan vagyok,szomorú és csalódott



2020. nov. 30. 17:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%

9: Nem tudom mi az, hogy kulturáltan berúgni, mert olyat én még nem láttam. Véleményem szerint nem sok gusztustalanabb dolog van a világon, mint egy részeg ember, aki a világáról nem tud. A kultúrához ennek nem sok köze van.

De persze kinek hogy, nekem nem kell ahhoz alkohol, hogy jól érezzem magam.

2020. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

A szilveszter szerintem a szórakozásról szól, hogy kicsit kitombolja magát az ember.

A nagy többség azért nem arra vágyik szilveszterkor hogy kettesben legyen a párjával amit amúgy az év bármely napján is megtehet...

Tisztelet a kivételnek van akinek az otthoni bekuckózás a megfelelő.

De én azért inkább a párod pártját fogom ebben.

Most ha egy karácsony stb isten tudja bármi más lenne megértem. De szerintem szilveszterkor huszonévesen ne legyünk már nyugdíjasok.

Ha te nem akarsz menni maradj otthon de ne zsarold és ne mondd meg neki mit csináljon mert hidd el te jössz ki szarul belőle...

2020. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem zsaroltam. Viszont ha ő nem veszi észre rajtam évek után,hogy problémám van..akkor baj van
2020. nov. 30. 17:39
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ha otthon marad veled, akkor nem látja senki, hogy milyen részeg, pedig az a legjobb az egészben. A többi is olyan lesz, akkor meg lehet egymást lehányni meg ilyenek. Milyen jó buli nem igaz? Bocs az iróniáért.
2020. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

#9,

kulturáltan berúgni? Na ne már...

Inkább kulturáltan fenéken rúgni!

A #11-es helyesen látja.

2020. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Miért vagytok ezen ennyire befeszülve? :D A szilveszter az az alkalom az évben, amikor szinte mindenki ki akarja ereszteni a gőzt, idén pedig van is mit. Sok baráti társaság csak akkor tud összegyűlni, mert év közben mindenki ezer fele van...

Az, hogy ,,kulturáltan berúgni" nem lehet...Hát én is néha többet ittam a kelleténél, de sosem hánytam, nem lettem rosszul, és tudtam a világról és magamról is. Nem kell ezt ennyire túldrámázni, Ha ti nem akartok inni, oké, tiszteletben van tartva. De az is legyen, ha valaki néha szeretne alkoholt fogyasztani és elengedni magát egy picit.

Az meg, hogy ,,ha szeretne velem lenne, nincs kivel koccintanom stb" ez tömény érzelmi zsarolás. Ennyi erővel ha te szeretnéd, akkor elengednéd, és nem kérnéd, hogy csak miattad hagyja ki a bulit.

Lehet lepontozni barátaim, majd szilveszter estén kiheverem :D

2020. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tök mindegy itt ki mit ír.

A pasid úgyis elmegy, te meg eldöntheted hogy vele mész e vagy sem.

Te döntésed hogy milyen lesz a szilvesztered....

En vele mennék a helyedben az biztos.

Lehet nem is lesz olyan rossz.

Mindenesetre én sem dekkolnék otthon a párommal szilveszterkor

Még szerencse hogy velem tart ő is és nem akar otthon punnyadni

2020. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
12: itt nem is arról van szó, hogy maradjon otthon, hanem hogy direkt lerészegedni megy. Ok, hogy a fiatalok isznak, nem is azzal van a probléma, hanem azzal, hogy konkrétan az a célja. Részegnek lenni. Mert mondhatta volna azt is, hogy azért megy, mert jól akarja érezni magát.
2020. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha szereted akkor el lehet menni maszkban és végig viselni majd haza menni a barátoddal ! Nagyon be hűlyített a narancs osztag téged! Gondolom vásárolni se jársz, mivel másodpercek alatt elkaphatód így az idő nem véd meg..
2020. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%
Narancs osztag, imádom, tanultam ma is egy új kifejezést! :D
2020. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!