Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt szilveszterezünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt szilveszterezünk?

Figyelt kérdés
Közös a baráti társaságunk így együtt töltjük a szilvesztert. Nekem már nagyon régóta tetszik, de fogalmam sincs hogy léphetnénk egyről a kettőre,mert nem tudom ő érez-e valamit. Ha nem érezne semmit akkor a baráti társaságunk fel is bomolhatna,amit nem szeretnék de egyszerűen már koncentrálni sem tudok semmire mert mindig ő jár a fejemben. Mit csináljak? Szeretnék lépni valahogy szilveszterkor,de hogyan?
2019. dec. 27. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben a következőt tenném: Úgy intézném a dolgokat, hogy mellette aludjak (nem baj ha más is van mellettetek, de ő közvetlenül melleted. Amikor még nem alszik, finoman öleld át. Ha nem akar tőled semmit elveszi a kezed, te meg teszed magad, hogy elaludtál vagy fél álomban ölelted meg. Ha mégis, akkor lehet egy kis bújás, simogatás.

Nekem így sikerült kimutatni, hogy többet is akarok mint barátság. Azóta együtt vagyunk :)

2019. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt leírhattad volna, hogy te melyik vagy, a fiú vagy a lány...
2019. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!