Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem együtt szilveszterezünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem együtt szilveszterezünk a barátommal. Ti is kiakadnátok ezen? 15/L [többi lent]

Figyelt kérdés
eddig kétszer buliztunk együtt , egyik sem úgy alakult ahogy kellett volna. és most nem is együtt szilveszterezünk és a szívem megszakad amikor veszekedünk , és ezzel kapcsolatban is sokat veszekedünk mert én elvileg "hisztizem ezen" stb. szerintetek mit tegyek ? én nagyon szeretnék vele lenni de ő nem.:SSS

2012. dec. 30. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Hagyd ott a fenébe az ilyet, annyi rendes srác van. Miért nem tudtok megtalálni minket? :(


18F

2012. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezen nincs semmi extra, tényleg ne hisztizz.

Neki is kell szabad tér. Ha állandóan vele lógsz, az sem jó.

2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Én is kiakadnák ezen, nekem ilyen problémám volt a majálissal, nem akart velünk jönni és megmondtam neki hogy ha nem jön akkor szakitunk, és végül mégis eljött :D
2012. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ha nem jön el szakítunk? Nekem mondtál volna ilyent, úgy rúgtalak volna ki abban a pillanatban páros lábbal, mint macskát szarni.

20F

2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem együtt szilveszterezek a párommal. Két külön társaságunk van, akiket elég nehéz lenne összeboronálni, így mindenki a magáéval lesz. Az enyémbe pl beletartozik az egyik exem is. És képzeld, még ezen sem hisztizett. Szerintem annyira nem létfontosságú ez az együtt szilveszterezzünk dolog. Persze, nagyon jó lenne, meg azt az éjféli csókot olyan csodás lenne elcsattantani az új év első perceiben, de nem ez a legfontosabb. Ilyenkor az ember inkább a barátaival akar együtt lenni és bulizni, mondjuk, nekem se kell arra figyelnem, hogy úristen, hogy nézhetek most ki részegen, meg neki se kell visszafognia miattam az alkoholbevitelét :D

Mellesleg, én még egyszer sem buliztam együtt a barátommal, mert teljesen mások a buliról alkotott elképzeléseink. Na és? Attól még, hogy járunk, nem vagyunk összenőve, lehetnek külön töltött pillanataink, és mindkettőnknek meg lehet a maga külön élete is.

2012. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

- Drágám, ha nem jössz majálisra, akkor szakítok!

- Ok.

2012. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem is hisztizel. oké, hogy vele akarsz lenni, de neki is kell szabad tér ahogy gondolom néha neked is, ezt meg kell értened.


majálisos példánál meg nem tudom, hogy melyik a szánalmasabb: a válaszoló viselkedése vagy az hogy a barátja egy papucs?

2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
dehát szinte minden hétvégén elmegy bulizni és engem nem is hív .. pedig olyan bulikba megy ahova én is elmehetnék .. és 18 éves a barátom.
2012. dec. 30. 23:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól teszi.
2012. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!