Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a barátnőm hogy 1-2 napig nem ír nem keres nem válaszol? Mit csinál ilyenkor?

Figyelt kérdés

1-2 nap nem elérhető sehol sem. Utána 1 vagy 2 hétig mindennap beszélünk és megint van ilyen 1-2 nap hogy nem reagal üzenetekre.

1x rá kérdeztem és azt mondta hogy csak nem telefonozik állandóan.

De szerintem ez nem igaz tudja hogy keresem akkor 1 nap legalább 1x irna.

4honapja vagyunk együtt



2020. nov. 24. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért írsz, és miért nem hívod fel inkább? Mondd, hogy ilyenkor nagyon aggódsz miatta, és legalább életjelet adjon magáról. Vagy menj el hozzá.

Egyébként lehetséges, hogy szüksége van egy kis énidőre. Azt érzi, hogy jó, ha nem beszéltek minden nap, jobban elkezdesz hiányozni neki - bár 4 hónap után ez kicsit fura indok lenne. Leginkább ő tud választ adni erre a kérdésre, mi csak találgathatunk..

2020. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Van élete, melója, családja, bikája...


Miért kéne neked irkálnia? Ki vagy te?

2020. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: a barátja, akivel talán leéli az életét? Miféle hozzáállás ez? Komolyan, mintha kegyet gyakorolna az által, hogy üzenetet ír.

Nincs értelme találgatni, hogy miért tűnik el napokra. Kérdezz rá nyugodtan, mert jogosan aggódsz ilyenkor.

2020. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Anno nem volt mindenkinek telefonja, mert a Kádár-diktatúrában.

Legfeljebb a munkahelyen hívhattuk fel egymást, ha szerencsénk volt.

Vagy feldobtunk egy lapot.

Nem hogy naponta, ráadásul óránként, percenként váltottunk

volna szót.

Ez egészségtelen.

2020. nov. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért én ezt nem nevezném kapcsolatnak...
2020. nov. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok híve az állandó üzengetésnek. És van hogy én se írok egész nap és a párom se mert dolgozunk mert dolgunk van stb. De este egy két mondat, pár perc teló azért van. Ha nem írunk egy nap akkor általában az van hogy teljesen kimerültünk aznapra de másnap ezeket is megbeszéljük.


Nekem azért ez fura lenne hogy ennyire két napokra felszívódik teljesen. Oké hogy egyedül akar lenni de 1-2 perc telefonálás miért nem fér bele.. szerintem legközelebb ha ilyen van hívd fel hogy mi újság vele stb.

2020. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez elfogadhatatlan. Ha nem akar telefonozni, azt is kommunikálhatnà feléd egyértelműen, nem neked kellene talàlgatni. Hol a tisztelet felèd? Mi az, hogy nem reagàl?

Az lenne a minimum, hogy közli, hogy kikapcsolja a telót, és nem lesz elérhető. Habár szerintem ilyen sincs. Egy mondatot nyugodtan írhatna, másrészt ne vegyèl rá mérget, hogy másnak se vàlaszol, harmadrèszt nekem akkor kellett mèg a barátomtól is ènidő, amikor nem szerettem őt, és vele lenni se szerettem, mert csak lefárasztott, feltöltődni képtelen voltam mellette. Nem is tartott tovàbb 3 hónapnàl.

2020. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez tök normális, szimplán csak egyedül akar lenni, énidő, ilyenek... Én is csinálnék ilyeneket néha, ha nem írna a barátom (nem, nem ő keres mindig, hanem ha ő ír, akkor azért válaszolok rá, mégha eyedül akarok is lenni).
2020. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!