Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megsértődött, vagy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, vagy miért nem válaszol az üzenetre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel elkezdtem találkozgatni.Először nagyon jól alakult minden,jól elvoltunk,több randira is hívott. De az elmúlt 2 hétben az összes találkozó előtt közbe jön neki valami,mindig jó kifogásokat talál nem tudom eldönteni mennyire lehetnek igazak ezek.Teljesen össze vagyok zavarodva mert közben azt írta,hogy nincs semmi baj és tényleg szeretné folytatni csak most így alakultak a dolgai. Ma is lett volna egy találka de persze ma sem jött össze..erre én írtam neki,hogy majd ha komolyan gondolja akkor egyszer talán össze is jöhet hogy újra lássuk egymást.Ezt látta,de azóta sem írt vissza.

Így ennyivel lezárta vagy csak megsértődött? Írjak neki,vagy várjak?



2018. okt. 28. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdésre kérdés a válasz: mi történt a randikon? Meddig jutottatok el? Te mennyire voltál aktív, mennyi pozitív visszajelzést adtál neki? Egyébként férfiként is azt mondom, hogy ez így eléggé érdekes helyzet, mert elvben ha nagyon akarná a folytatást, akkor igyekezne találkozni veled, viszont lehet, hogy tényleg csak nagyon szerencsétlenül jönnek ki neki a dolgok. Nekem az lenne a javaslatom, hogy a szurkálódások helyett inkább egyszer komolyan próbálj vele beszélni, hogy akkor most mit gondol a kettőtök jövőjéről, és tisztázza, hogy mi áll a háttérben, érdekled-e őt igazán. Lehet, hogy közben megismerkedett mással/másokkal is, ez sajnos benne van a pakliban, de próbáljatok őszintén beszélni erről a helyzetről.
2018. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Számokkal illusztrálva te 75%ban felelsz meg neki,most képben van egy 85%ban megfelelő,de amíg nem biztos addig téged is képben tart...
2018. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, persze.... Ha valakinek igazán fontos vagy, akkor nem a szabadidejében találkozik veled, hanem csinál magának szabadidőt, hogy találkozhasson veled. Minden más csak terelés, hazugság, kamuzás, manipuláció.

Ezt jól jegyezd meg!

2018. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: A 3.randin már csokoloztunk,onnantól kezdve csókkal koszont amikor találkoztunk,megfogta a kezem miközben setáltunk,szóval tényleg minden olyan volt mintha már egy pár lennénk.Ezt a fajta játékot nem értem akkor mire jó egyes embereknek,elhitetni hogy minden szép utána meg bumm..:)
2018. okt. 28. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nyomult te nem igazán akkor gondolhatja azt hogy csak azèrt volt minden mert csak ő akarta .De ha te is kimutattad fele az érzelmeket akkor nem volt meg nála az a plussz .Csak nem akar megbántani .
2018. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy érzem az utóbbi időkben már én voltam az,aki jobban kimutatja az érzéseit és valószínűleg őt elriasztotta ez..régebben bevallotta hogy nagy nőcsábász volt, de már nem érdekeli őt az egyéjszakás kaland,hát úgy tűnik mégis inkább erre hajtott..

Csak annyit emberileg megérdemel bárki,hogy személyesen közöljék vele,hogy bocsanat,de nem szeretnék többet találkozni veled..

2018. nov. 1. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világ ilyen, nemtől függetlenül elég sok a gyáva és ostoba ember. Nekem is bőségesen vannak rossz tapasztalataim a nőkkel, amikor szó nélkül leléptek egy beszélgetésből, vagy amikor minden ok nélkül letiltottak egyik napról a másikra, vagy amikor valami bődületes baromsággal hárították a találkozást, de olyan is volt, aki egyszerűen nem jött el a 2. randira. Nagy eséllyel fogsz belebotlani ilyen emberekbe, mert sokan vannak, és sosem fogod megtudni, hogy az adott személy mit miért tett. Tudom, most nyilván keresed a logikát a dologban, és rosszul esik ez az egész, de próbálj túllépni rajta.
2018. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!