Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Furcsa, hogy én a belső alapján választok?
4#
Ott a pont!
Ezt nőként írom, mielőtt valaki le életképtelen pöcsözne, köszi!
4es vagyok
Én is nő vagyok. És kamuznék ha azt mondanám nem számít a külső. (Ezek is kamuztak ott fent) A külső megfog...blabla...és milyen igaz.
Lenne a pöcs olyannal,aki nem tetszik kívülről. Ő majd tetszik másnak.És nem...nem a tróger, ám jó pasikra gondolok. Azok sem kellenének.
4-es! Nem kell rögtön a szélsőségekre gondolni. A nők is megnézik a külsőt, a mai fényképes társkereső világban pedig elsőként a külső az, ami alapján döntenek, hogy írnak-e választ, vagy sem. Az első benyomás tehát ugyanúgy vizuális, mint a férfiaknál. Viszont itt meg is szűnik az egyezőség.
A férfiak sokkal vizuálisabb típusok, attól indulnak be, ezért is nekik készül pl. a pornófilmek 90 %-a. A nő másmilyen, persze hogy fontos a külső, de ha a belső nem üti meg a mércét, semmilyen külső nem tudja ellensúlyozni, mert a nő sokkal inkább a lelkével szeret és nem a szemével.
Hagyjuk ki a pénzre utazó nőket, most nem róluk van szó, hanem a nagy átlagról. És ha egy férfi intelligens, udvarias, lehet vele bármiről beszélgetni, ért a nők nyelvén, akkor a nő hajlamos elfeledkezni a férfi külsejéről, hacsak nem kifejezetten taszítja. De nem kell toplistásnak lennie a férfinek. Az ápoltság, a jó tulajdonságok, figyelmesség, intelligencia mindent visz.
Egyetértünk!
Sajnos itt gyakorin csak két féle típus létezik az emberek szerint, mert mindig végletekben beszélnek.
Az egyik a csúnya, gáz, de azért cuki és jó lelkű fiúcska. Szidja is az összes nőt (mintha ismerné az összeset) a jó lelkével, hogy jaj ezeknek csak a kigyúrt szépfiúk kellenek, akik átb@sszák őket. Ez meg a másik fajta. Az ő fejükben nem létezik külsőleg meg belsőleg is teljesen átlagos, rendes ember.
Ezzel az erővel akkor egy 80 eves tatát,mamát is lehet választani. Rengeteg van,
és jólelkűek is.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!