Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi tetteiből, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi tetteiből, hogyan lehet biztosan tudni, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

6# jól teszed a nőket sem kell félteni 😄

10# büszke lehetsz magadra, gratula 😄


#5

2020. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezt akartam írni, büszke lehetsz magadra 10#
2020. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, büszke is vagyok rá.


Az ismerkedés és a manipuláció műveszete egyébként több szálon mozog, ugyanis nem csak arra jó, hogy szexhez jusson vele az ember, hanem arra is, hogy előrébb haladjon az életben. Enélkül lehetetlen más hátán felmászni.


10-es voltam.

2020. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Testbeszéd és a szem mindent elárul!
2020. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 10-es,13-as! Te egyszerűen csak pszichopata vagy. Az egy betegség. Erre aztán van miért büszkének lenned😂
2020. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

4,10,14:nektek köszönöm!

Többiek meg ne itt kezdjenek beszélgetést ha értelmeset nem tudnak írni, mert ez számomra haszontalan!

2020. okt. 23. 11:14
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

#15


Ki határozta meg, hogy aki pszichopata az beteg, és milyen alapon? Ha mondjuk a pszichopaták eloszlását nézem, akkor azért lennének betegek, mert kisebbségben vannak? Ez alapján akkor a 200-as IQ-val rendelkező emberek is betegek? Vagy talán azért tartod betegnek a pszichopatákat, mert attól félsz, hogy megtévesztenek? Ebben az esetben csak a saját fenekedet félted, és erre az érve azt mondhatom, hogy akkor a szép nők is betegek. Mert ahogyan az intelligens pszichopaták kihasználják a fejlett mentális készségeiket a céljaik eléresére, úgy egy 23 éves vonzó nő is fel fogja használni a csáberejét - burkoltan, vagy nyíltan - arra, hogy előrébb lépjen az életben. Felesleges démonizálni a pszichopatákat, mert az önző emberi természet ott buggyan ki, ahol tud. Egyébként elég sajátos személyiségem van, mivel képes vagyok valódi érzelmekre, ezért nem vagyok pszichopata, de azt sem mondanám, hogy átlagos ember vagyok. De ezt nem fogom kifejteni.


Mindenesetre a valóság nem olyan fekete és fehér, amennyire hiszed.

2020. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Teljesen igazad van. Bocs,csak hányingerem lett ettől a gyökértől. Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de az biztos, ha meg akarod tudni, hogy szerelmes-e, soha ne a szavakat figyeld, csak a tetteket. Hazudni mindegyik tud bármit.

15! BNO kódja van, ami sem a 200-as iq-nak, se a szép lányoknak nincs. Szóval nem te döntöd el, ezt már meghatározták. De tudom, hogy te ezt nem tudod elfogadni,a betegséged része. Abban a tévhitben éltek, hogy valami átlag felett álló különleges személyek vagytok, pedig csak közönséges beteg sz.rkupacok, még személyiségetek sincs.

2020. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bocs, én voltam a 15, a második rész a 17-nek szólt.

#18

2020. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#8


Nos, én tényleg átlag felett álló, különleges személy vagyok. Azt csinálok az emberekkel amit akarok, mert tudom, hogyan kell mozgatni a háttérből a szálakat. Nekem senki sem fog ellentmondani, mert az emberek szívébe látok. Az meg a legkésbé sem érdekel, hogy minek tartasz, mit gondolsz rólam. Elég, ha tudom, hogy én ki/mi vagyok. Egy aprócska megjegyzés viszont: számos jel utal arra, hogy a vallás - legalábbis annak egy fajtája, pl. a neoprotestáns hit - enyhe fokú elmebetegség. Mégsem kezeli senki sem betegségként azt, sőt megbecsülésben és állami támogatásban részesülnek. Tehát az orvostudomány nem olyan egzakt mint hiszed. Sajnos nem.

2020. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!