Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi tetteiből, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi tetteiből, hogyan lehet biztosan tudni, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Sehonnan. A kockázat, hogy csak a szex miatt hajt rád, mindig fennáll. Ha ez nem fér bele, ne ismerkedj!
2020. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, elég jó színészek. A szex érdekében még a csillagokat is lehazudják az égről.
2020. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Sehonnan. Én pl. elég sokat hazudok a nőknek, de nem jönnek rá, pedig csak a szex érdekel.


És a szex miatt akár várni is képes vagyok sokat.

2020. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Azért ezt lehet tudni.. Ha bizonytalan vagy, akkor biztos hogy nem szerelmes a másik. Ha az, akkor azt érzed, nem ráz le hülye dumákkal úgy, hogy másnap tök arányosan bánik veled, folyamatosan keres, tervez veled programokat, mindenhova el akar vinni, és előre is tervez, akár családot, vagy együttélést. Ha ilyesmi nincs, csak szimplán kedves, aranyos, dícsér, de semmi terv, általában akkor nem szerelmes, csak elvan veled.
2020. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

3-as.ezzel minden pasi így van. Egyszerre több nőt hülyítenek akár fél évet is várnak, szerencsétlen kis naív nő meg azt hiszi hogy különleges, mert fél évet várt rá a pasi, közbe meg dugott addig itt ott, akit éppen sikerült😄

Á hányinger....

N

2020. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

5

Vica versa megy ez. Amíg férfi párhuzamban 3 lánnyal tud beszélgetni vagy 5-el ami már egy elég szép szám, addig nőknél párhuzamban 10 az olyan, hogy felmegy az instára és 15-öt jobbra húz.

Ezután meg bedob 2 randit egy nap mondjuk az egyiket 4-re a másikat 8-ra.

2020. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
#10.22 Végre egy nő, aki nem mesevilágban él! :-)
2020. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7# Ha valaki 2 lábbal a földön jár akkor tudja hogy mennek ezek a dolgok. Nem naív libuska mindenki 😄

5#

2020. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jobb az ember lelkének, amíg mesevilágban él.. Mert a valóság mindent alulmúl..
2020. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

#5


Kedves válaszoló!


Őszinte legyek hozzád? Nem hiszem! Én úgy gondolom, hogy a pasik többége érzékeny ember, csak a megjátsszák a "kemény csávót". Valójában a legtöbb nőcsábász kapcsolatban van, és kiakadnak, ha a nő elhagyja őket. Ezek a pasik azt mondják, hogy szeretnek csajozni, de valójában legbelül csak egy normális barátnőt akarnak, aki mellett önmaguk lehetnek. A nők számára azonban ez sokszor nem egyértelmű, tehát ők maguk nem tudják eldönteni, hogy komoly-e a dolog, vagy sem, csak hisznek valamit.


Én azonban komolyan gondolom, hogy csak szexet akarok a nőktől. Egy hidegvérű, logikus gondolkodású, érzelemmentes férfi vagyok, akit egyetlen nő sem érdekel komolyan. Egy nő csak addig érdekel, amíg le nem fekszem vele. És a nők le is feküdnek velem, mert el tudom nyerni a bizalmukat. És erre a képességre büszke vagyok. De kevés ilyen pasik van a Földön, mint én a többség csak megjátssza ezt. Nálam azonban ez nem szerep. Én tényleg egy ördögi ember vagyok.


Szép napot!

2020. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!