Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtátok, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy szerelmesek vagytok? És mit tettetek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Begörcsölt a bal bokám. Olyankor mindig szerelmes vagyok ha ez történik.
2020. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod?

-Ha egész nap rá gondolsz akkor szerelmes vagy. Nálam kellett 1-2 hónap hogy kialakuljon.

Mit tettem?

-Megpróbáltam hátha összejön, de ő mást szeret.

1 hónapja nem beszélek vele és még mindig rá gondolok minden nap, remélem elmúlik már nemsokára.

2020. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer viccből azt írta, nem fogok neki hiányozni. MAjdnem sírva fakadtam, annyira fájt. Akkor tudtam hogy nincs visszaút
2020. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Vele álmodtam.

2. Zavarba jöttem a közelében.

3. Elkezdett remegni a kezem, amikor rám nézett.


Ennyi elég is volt, hogy tudjam.

2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy mit tettem? Vártam és figyeltem. Leadtam 1-2 füstjelet.
2020. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen meghülyültem. Azóta rájöttem, hogy a szerelem rossz.
2020. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lettem biztos benne, amikor először megcsókolt. Úgy elszédültem, mint még soha. 😊 Mit csináltam? Hozzámentem feleségül és szültem 4 gyereket. 😄 A mai napig imádom.
2020. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szimbiózisban éltünk. Egész nap nem bírtunk leszakadni egymásról. Ő dolgozott, én tanultam, mégis állandóan mentek az üzenetek. Én a fellegekben jártam. Észre sem vettem, de mindig mindenkinek csak róla beszéltem. Majdnem elbuktam egy egyetemi félévemet is, annyira nem tudtam semmi másra koncentrálni. Mit tettem? Mivel ő határozatlanabb volt ilyen téren, idősebb is pár évvel, messze is lakott, nem tudott dönteni, mihez kezdjünk. Szóval döntéshelyzet elé állítottam. Igent mondott. Azóta eltelt hét év, tavaly pedig összeházasodtunk.
2020. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira jó olvasni a történeteiteket😊😊😊
2020. okt. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!