Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belefér 50-100km...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér 50-100km távolság távkapcsolatban szerintetek ez még elviselhető? Szerintetek ez még okés?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
500km nektek 20-on éves férfiaknak beleférne?
2020. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

11-re:

Ugyan nem huszonéves vagyok, de nem!

Sem most, sem fiatalabb koromban. Akkor sem, ha ingyen szolgálati Toyota lenne a fenekem alatt, és a benzint korlátlanul fizetnék bele. 500 km nekem már túl sok lenne.

Kb. 100-120 km lenne a legvégső határ, ha minden más körülmény ideális.

2020. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Közlekedési lehetőségek és egyéb életkörülmények kérdése.

A feleknek kell tudniuk ezt, nem nekem.

2020. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És ha a lány is hajlandó menni? Mondjuk felváltva,vagy féluton taliznánk,Pesten
2020. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem férne bele. Mx 25 km, de mindenképp megyén belül. A munka miatt nehéz lenne megoldani, és azért egy kapcsolathoz kevés heti 1 találkozó.
2020. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

A párom tőlem 1200 kilométerre dolgozott és lakott mikor megismerkedtünk, majd másfél évig így éltünk.

Volt hogy 3-4 hétig nem láttuk egymást, de volt olyan is, hogy három hónapig. Nyilván szörnyű volt, de szerettük és szeretjük egymást annyira, hogy akartuk így egymást és kitartottunk.

1,5 év után összeköltöztünk végül. Nem egyszerű, és bárkivel nem is ment volna, de ha az ember megtalálja azt a bizonyos személyt, akkor nincs kérdés.

2020. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
30 felett már nem bohóckodnék benne. Elég volt régen.
2020. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14-re:

500 km így is sok lenne nekem.

A felváltva utazás vagy félúton találkozás működne 100-120 km távolságig.

2020. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Csizmazia István válasza:
49%

Nem a kilométerektől fúgg egy kapcsolat szerintem. Ha két ember szereti egymást a távolság csak növeli a szeretetet!

Ha meg ayon múlik, hogy tudja az egyik becsapni a másikat, akkor ha együtt laknak sem lesz hosszú távu kapcsolat.

2020. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

50-100 km még nem a világ vége, autóval könnyen leküzdhető, de még tömegközlekedve is meg lehet oldani. Persze napi szinten nem biztos, hogy megoldható, de heti szinten már simán bele kell férnie. Aztán lehet tovább fejlődni.


Volt párom, akinek a 100km és a hétvégéken találkozás nem volt jó. Bizonyára azt gondolta, hogy én hétközben a koleszban minden estémet másik csajnál töltöm. Pedig én már annak is örültem, hogy ő van nekem.

Egyik barátom párja éveken át kamionozott, 2-4 hetente esett csak haza, olyankor valamelyikük szüleinél voltak együtt. Végül vettek közös lakást és a srác keresett olyan melót, ahol minden este otthon lehet. Házasság, gyerek és happy end.

Sok haverom kapcsolatának a nyári gyakszi tett keresztbe, a csajuk nem bírt ki egy hónapot nélkülük, inkább félrekúrtak.

Több olyan ismerősöm is van, akiknek 1-2 ezer kilométerre él a párjuk. Egyikük se rajong a helyzetért, de próbálják megoldani. Most járvány és határzárak miatt van kollégám, akik karácsony óta nem látták egymást, mégsem adták fel.

2020. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!