Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belefér 50-100km...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér 50-100km távolság távkapcsolatban szerintetek ez még elviselhető? Szerintetek ez még okés?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen, ha:


- Legalább egyiknek van kocsija.

- Van lóvé ÉS idő utazgatni.

- Dugás után nem kell haza rohanni, mert reggel meló.

- Nincs család. (Feleség, férj, gyerek,...)

- És nem komoly kapcsolat.



KOMOLY kapcsolatot csak akkor szabad elkezdeni, ha van esély rá, hogy max fél éven belül összeköltöztök!

2020. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
50 igen, 100 nem. Máshogy írva: ha autóval 1 órán belül odaérek, akkor jó.
2020. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm 25km-re lakik és így is havi 10-12k a benzin négy találkozóval számolva (hétvégéket együtt töltjük). Nem is beszélve a közös programokra való kijutásról, ami szintén vagy 15k. Nem probléma a dolog, csak érdemes vele kalkulálni.
2020. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom és köztem 200 km volt a táv. 4 és fél évig voltunk távkapcsolatban, utána ő költözött az én városomba. Egyikünknek sincs autója, mindig busszal a két város között félúton találkoztunk, mikor mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál.

7 és fél éve együtt vagyunk.


Mindig minden csak a két félen múlik.

2020. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Beleférhet, de attól is függ, milyen a közlekedés a két település között, mennyire mobilisak a felek, mennyire terheli le őket a munkájuk stb.


Amúgy csak megjegyzem: Érdről Pest keleti részéig simán lehet 40 km-t utazni.

2020. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem férne bele.
2020. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6as válaszoló miért nem?
2020. szept. 23. 11:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert ismerem magam, utálok utazni, másnál tölteni hétvégéket, nem szeretem ha csak úgy nem tudunk random sétálni egyet a városban.


Volt egy barátom, 40 kilométerre innen, nem működött hosszútávon, idegesített a sok utazásra elfecserelt idő.

2020. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 150kmre laktunk egymástól a férjemmel, több mint egy évig így talalkozgattunk, mielőtt osszekoltoztunk. Neki rugalmas volt a munkaideje, én éjszakások utáni szabadnapomon raertem utazni. Félúton találkoztunk, o kocsival járt, én vonattal, kb. heti egyszer így együtt voltunk déltől este fél 7ig, míg nem ment a vonatom. Ezen felül havi 1-2 hétvégét sikerült együtt toltenunk. Szívesen emlékszek vissza arra az időre. Nem éreztem fárasztó aj, sem anyagilag megterhelőnek.
2020. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két embertől függ. Ha ők ehhez tudnak alkalmazkodni, akkor simán lehet ekkora távolság mellett egy kapcsolatot fenntartani.


Szerintem 50-100 km nem nagy távolság (100km-rel számolva másfél óra oda, másfél vissza). Volt olyan egy időszakban, hogy naponta 100 km-eket utaztam, ha a szerelmem lakna ilyen távolságra, akkor rossz érzések nélkül ülnék autóba és tölteném a benzint az autómba.

2020. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!