Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Az baj hogyha szeretjük egymást de mégis sok mindenben ellentétek vagyunk?
Stílusunk*
Utóirat: 20 L
Nem kell full mindenben egyeznetek. Én imádom a könyveket az én párom szerintem egyet se olvasott el maximum iskolában a kötelezőket. Nem érdekli a színház engem igen. A foglalkozasunk is olyan messze áll egymástól mint Makó Jeruzsálemtol :)
Nem azt a zenét hallgatja amit én. Bár itt azért van közös keresztmetszet. De például a film ízlésünk ugyanaz. Mindketten nagyon szeretünk moziba járni, barátokkal lenni stb.
Mi is sok mindenben különbözőek vagyunk, egy-egy problémat is másképp akarunk megoldani de általában meghallgatjuk a másik szemszögéből a dolgokat.
A házasság, család jövő kép ugyanaz, a pénzügyi kultúránk is. A vágyaink is hasonlóak. Közel azonosak. Szerintem is ezek a legfontosabbak. Mert tényleg ezen áll vagy bukik a dolog. De ha esetleg ezek nem egyeznek akkor se kell temetni a dolgot mert kompromisszumokat lehet kötni :)
26N
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!