Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esküvőre vagyok hivatalos. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vagyok hivatalos. Ha valakivel egy héttel előtte jövök össze, akkor elvihetem őt is, ugye?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem lenne pofám az egy hete megismert hapsit vinni kísérőként, egyedül mennék.

Min. 3-4 hónapos kapcsolatnál merülhetne ez fel.

2020. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Hát amúgy bennem is ezek merültek fel:


1) ott lesz minden fényképen, mi lesz, ha durván kihasznál, és téged meg ez az esküvő erre a csajra fog emlékeztetni, nem pedig a párra...


2) én csajként nem tuti, hogy el akarnék menni arra az esküvőre.. ha komolyan érdekel a srác, akkor túl hamar mélyvíz, nagyon izgulnék, hogy megfelelek a rokonságnak, de még nem tudnám annyira biztonságban érezni magam a srác mellett, hiszen alig ismerem..


3) meg kellene beszélned a csajszival az anyagiakat is, vagy Te állnád az esküvő költségeit is. Lehet bele se fér neki most anyagilag, mert nem számolt vele. Az is lehet, hogy van annyi pénze félretéve, de nem számolt azzal, hogy erre kell költenie, másra szánja..


4) legfőképpen a párt kell megkérdezni.. mi is állt a meghívóban, mit mondtak, amikor átadták neked. Meddig kellett volna visszajelezned stb. Ahogy mondták, ültetési rend, vacsora megrendelése, helység berendezése, foglalása miatt fontos a pontos létszám. És most mondhatod, hogy jaj, csak 1 főről van szó... de ha mondjuk 15-n csinálják ezt, akkor már nem 90 fős, hanem 105 fős az esküvő, annak már konkrétan másik helyszín kellhet...

2020. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!