Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogy nem hivatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy nem hivatalosan járni valakivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok a véleményetekre vagyok kíváncsi

A facebookon olyan képet láttam hogy egy lány kirakott egy képet arról hogy a "barátjával"el mentek nyaralni horvátba és a képen smárolnak

A hozzászolásban valaki megkérdezte hogy csak nem jártok

A válasz az volt hogy hivatalosan nem


Ez mi szerintetek



2017. okt. 6. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Gondolom azt, hogy még nem mondták ki így konkrétan, hogy járnának.
2017. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az más kérdés, hogy mi a búbánatnak rakott ki csókolózós képet magukról. Vagy látnia kell mindenkinek, milyen nagylány? Amúgy tuti valami kis hülye tinipitsa volt... ez viszont a Felnőtt részx nem zavar?
2017. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

25 éves a csaj

és én se értem a dolgot most mi az hogy nem hivatalosan járnak akkor minek a kép

2017. okt. 6. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira egyszerű.

Jól érzik magukat együtt és egymásban, viszont nem járnak, ami még változhat, de még ők sem tudják, hogy járni akarnak e, vagy inkább csak összejárni szeretnének. Függetlennek kell tekinteni őket, ameddig ők nem állítják az ellenkezőjét.

2017. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 nem mondták ki még hogy járnának na de már 2 éve


A 25L folyamat rakott ki képeket h szereti meg szerelmem meglepett a kedvenc virágommal


Tnap a nyaralos képet

És akkor dobbentem le hogy most mi van nem hivatalosan járni

Hisz már 2 éve együtt vannak....

Kicsit meglepődtem

2017. okt. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!