Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek valakivel, aki...

Mit kezdenétek valakivel, aki nem hivatalos módszerekkel tenne titeket tönkre?

Figyelt kérdés

Nem írhatom le pontosan honnan, de egy környékbeli konkurens, nagyon piszkos módszerekkel tiltatott le az egyik nívós online felületről ahonnan nagyon sok ügyfelem érkezett nyáron.

Tudom ki volt, felajánlottam neki egy sör mellett megbeszélést amire nem jött el. Majd azóta:

Telefont nem veszi fel, facebookról letiltott. És már szerintem a telefonszámomat is tiltotta. Kivéreztetett és ő maradt egyedül azon az online felületen a környéken. Az, hogy mi ez a felület maradjon üzleti titok, a lényeg az, hogy semmi esély nincs arra, hogy helyreállítsam mivel a személyi adataimmal letiltottak, hamis személyazonossággal pedig illegális volna üzemeltetni.


Tiltassam le én is az ő felületét?

Feljelenteni nem lehet mert az, hogy nem jött el sörözni nem bizonyíték semmire amúgy is külföldi oldal.

Agyonverni, vagy agyonveretni meg nem akarom, mert nem ér annyit, hogy börtönbe kerüljek.


2017. szept. 30. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát én ezt nem értem: ha valaki normálisan, legálisan működik, akkor hogy lehet 2 helyen is letiltatni?

Nívós online oldalon meg a Facen.

Nem tiltanak le csak úgy valakit, mert én azt mondom, hogy tiltsák le - annak valami oka kellett, hogy legyen.


Nem lehet, hogy szabálytalanul működtél? Pl. nincs vállalkozóid vagy engedélyed az oldal üzemeltetéséhez valami ilyesmi...


Nem kötözködésképpen írtam ezt, csak próbálom megérteni a helyzetet.

2017. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Tiltassam le én is az ő felületét? "


Persze, ez még kérdés?

2017. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miféle "nívós" online felület lehet ahol csak úgy le lehet tiltatni valakit, aki nem vétett a szabályok ellen? Ha meg igen akkor miről beszélünk?
2017. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

visszajelzéseken alapuló vendéglátó rendszer, nos a srác ideküldte egy haverját és olyan visszajelzést adtak, hogy a hely veszélyes és veszélybe került és azonnal le is tiltottak. Ő még fent van az oldalon, bár az elején tagadta, hogy bármi köze lenne hozzá, de a facebookon megtaláltam, hogy ismerősök. Utána letiltott facebookon, telefont sem veszi fel.

Most én is küldhetnék oda havert, hogy az ő apartmanja is veszélyes, és őt is kitilthatnák, de 2 nap melóm biztos benne lenne. megéri? Megtegyem?

2017. szept. 30. 18:52
 5/10 A kérdező kommentje:

AIRBNB!!!!!!!!!!

Hárman vagyunk itt a kis vidéki városkában, hozzám 20 vendég jött hozzá 3-4.

A 21. vendégem miatt kitiltottak. az airbnb nem hajlandó segíteni mert ilyen esetben nem állítanak vissza listázást, letiltottak az oldalról. Ha újból regisztrálok a konkurens srác megint jelenti.

2017. szept. 30. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyökér egy oldal lehet ahol 20 pozitív beszámoló után egy negatívra letiltanak. Olyannyira, hogy teljesen hihetetlenül hangzik.
2017. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én sem értettem, arra hivatkoztak, hogy mivel az utolsó vendég elmondása szerint veszélyben érezte magát ez felülír mindent.
2017. szept. 30. 20:05
 8/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

Hehe, erbéenbé :D

Hát, koma, ez sajnos ilyen. Keress valami tisztességes vállalkozást, mert ezt a sz*rt úgyis be fogják tiltani a gááccibe, mint az űbert.

2017. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj az airdnb-t úgyis betiltják hamarosan
2017. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csináld azt vele amit Tóth Jánosék a sorozatban, ha neked ennyire fontos :)
2017. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!