Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyannal jöttél össze, akivel pont nem akartál?

Figyelt kérdés
Pl. baromira idegesítenek a rendmániás emberek, de az új párodról csak pár hét után derült ki, hogy ő ilyen, és ez nem lett végül olyan nagy konfliktusforrás, hogy szakítás legyen a vége, ilyesmikre vagyok kíváncsi.

2020. aug. 11. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosabb lett volna, ha így írod ki a kérdést: baromi rossz emberismerettel bíró, és emiatt párkapcsolatilag jól befürdött emberek élményeire vagyok kíváncsi.
2020. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt...

Pl nem tudtam, hogy alkoholista, nem tudtam előre, hogy bezár a házba, és nem tudok menni dolgozni, a telefonom lemerült, nem tudtam feltölteni, mert "véletlen nem találta a töltőt", aztán azt sem tudtam, hogy ő fog kidobni, menjek csak vissza az exemhez vagy akihez akarok, tudja, hogy nekem ő igazából nem kell, és hagyjam békén....


A többi kapcsolatom, szakításom logikailag el tudtam helyezni (pedig voltak undorító dolgok), ez az egy a mai napig rejtély, de azért úgy évente rám ír, hogy vagyok, mi van velem....


Tudom, hogy mentálisan nem okés a srác, de ez van....

2020. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt:D Azóta is itt van mellettem:D pedig nem most volt már mikor megjelent az életemben-és azóta nem mozdul:D
2020. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3+ Ő lassú, komótos, és pánikba esik ha váratlan dolog van, amit nem mutat. Én gyors vagyok, átlagon felüli a helyzetfelismerésem, és azonnal reagálok pánikhelyzetben is, és intézem, megoldom-utána zuhanok össze.


Én utálom azt amikor: jó lesz ez még valamire-ő igen. Ezért van vita.De már ezt is tudjuk kezelni.


A nevetséges az, hogy mindig zavart a lassúság-azóta megszoktam.

2020. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen volt, de volt olyan, hogy egyáltalán nem tetszett az illető, utána a legnagyobb szerelmem lett. Sajnos, csak fél évig.
2020. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen lehetett volna de az illető nagyon sóher és rendkívül makacs de ez hamar kiderült és inkább egyedül mint így.
2020. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!