Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertétek a jelenlegi párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertétek a jelenlegi párotokat amikor az exetekkel még együtt voltatok?

Figyelt kérdés

Vagy volt ilyen veletek valaha?

Volt megcsalás is, vagy csak szakítás után kezdett alakulni a dolog?



2020. júl. 19. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt ilyen, de megcsalás nem történt (csak szakítás után kezdtetek közeledni)
Igen, volt ilyen, volt megcsalás (fizikai)
Igen, volt ilyen, volt megcsalás ("csak" érzelmi)
Nem, ilyen még velem sose történt
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ismertem meg :) Nem volt konkrét megcsalás, de érte hagytam el az exem.
2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szóba sem került, hogy mi valaha összejöhetnénk, csak évek múlva alakult így.
2020. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem olyan volt többnyire, hogy valaki nem jött be elsőre, utána összejöttem mással, akivel vége lett, és utána visszamentem ahhoz a valakihez, akiről úgy gondoltam, hogy mégiscsak össze kellene vele jönni. Ezt egy párszor megcsináltam több különböző emberrel, az egyikkel együtt is éltem egy évig. Bezzeg amikor olyan volt, hogy nem tudtam levakarni valamelyik exemet, akkor nem volt "bevethető" ember, meg a karantén alatt sem.
2020. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fél évvel exemmel való szakítás után ismertem meg.
2020. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, meg is csaltam az exem vele többször is.
2020. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónappal a szakítás után ismertem meg a párom.
2020. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanúgy mint egy korábbi válaszoló, én is fél évvel a szakítás után ismertem meg a barátomat. Szerintem ez pont így ideális, mert kiélvezhettem egy kicsit a szingliséget, de azért nem olyan sokáig, hogy elmagányosodjak.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél évvel azelőtt jött a munkahelyemre dolgozni, hogy rászántam volna magam a szakításra amit évek óta húztam. Kedveltem, de fel sem merült hogy bármi is lehetne közöttünk
2020. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
2x is volt velem ilyen. Egyszer miatta szakítottam, mert már voltak érzelmeim, de fizika megcsalás nem történt.A másik esetben jóval a szakításom után kezdett a barátság átmenni szerelembe.
2020. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Az egyetemen az első barátommal anélkül jöttem össze - a harmadik héten - hogy rendesen megismertem volna. Bár mindketten rengeteg energiát öltünk a kapcsolatba, annyira különböző háttérrel, személyiséggel és jövőbeni elképzelésekkel jöttünk, hogy ennek ellenére működésképtelen maradt.


Másfél év alatt lettek nagyon jó barátaim az egyetemen és egyik reggel tudatososdott bennem, hogy az egyik barátomat jobban szeretem, mint a páromat. Nem éreztem fairnek a párommal szemben, hogy így benne maradjak a kapcsolatban. Úgyhogy inkább szakítottam, és soha senkinek nem mondtam el, hogy miért.


Arra egyáltalán nem is számítottam, hogy a barátomnak tetszenék, viszont, mivel belé voltam szerelmes, így nem akartam mást hülyíteni sem, úgyhogy nem randiztam senkivel, és vele továbbra is ugyanúgy viselkedtem, mint korábban.


Végül a barátom, akibe szerelmes voltam, picit több, mint egy év után bevallotta, hogy belém szeretett. Őszintén, nem örültem neki abban a pillanatban, mert arra gondoltam, hogy most járunk néhány hónapot és cserébe elvesztem az egyik legjobb barátomat. De mivel a barátságunknak, kb. már mindenképp befellegzett, így azt mondtam, hogy akár ki is próbálhatom, legalább lesz egy szép emlékem. Végül kiderült, hogy tényleg illünk egymáshoz, és a két és fél év alatt nem ismertük félre a másikat. Úgyhogy hét év után úgy döntöttünk, hogy együtt éljük le az életünket.

2020. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!