Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék még többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még többet beletenni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sajnos ,vagy szerencsére nagyon kimutatom az érzéseim,szerelmem tudja, hogy mennyire szeretem,ha ír azonnal válaszolok,ha hív mindent félre dobok hogy felvegyem,ha barátnőzni vagyok is neki írogatok.

Viszont ha ő haverozni van,nem igazán keres,ha megígéri sem.

Rosszul esik...mivel tudnám jobban felkelteni a figyelmét?

Úgy érzem kezdi megszokni hogy én állandóan a rendelkezésére állok.

Ezen szeretnék változtatni,hogy vegye már észre magát.

Legyek olyan mint ő ?

Ha ír ne olvassam el,ha nem ír ne írjak ?

Hatásos lehet ha a saját módszerét alkalmazom?


2020. júl. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt az embert, nem ő a te embered.
2020. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján te nem igazán szeretsz a párod nélkül lenni. Ezzel pedig az a gond hogy a barátod meg igényli a saját magánéletet ami teljesen érthető. Szóval szerintem csináld úgy ahogy ő. Ne csimpaszkodj rá mert ezzel akár az egész kapcsolatot megfolythatod. Kell egy kis külön lét is, az még akár jót is tesz a kapcsolatnak. Szóval hagyd őt picit élni és addig te is tudsz a saját életeddel foglalkozni.
2020. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es igazad van
2020. júl. 19. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak ennyi a baj, hogy haverozas kozbe nem irogat az nem gaz. En sem szeretem a baratnos napokon a telefonom nyomkodni, par mondat belefer, de erted ha programod van ne nyomkodd mar allandoan a telefont.
2020. júl. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázások helyett felnőni. És olyat keresni, akit érdekelsz, de nem egymásra telepedve (oda-vissza).
2020. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő emberrel találkozol, na majd akkor érezni fogod, hogy nem kell megfelelned és nem fog gyötörni téged ez az állandó készenlét és megfelelni akarás. Jelenleg a jó ember mellett vagy. Tapasztalat.
2020. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*jelenleg nem a jó ember mellett , úgy értem
2020. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,én is azt érzem,hogy nem a jó ember mellett vagyok.

Mellette nem azon kéne aggódnom,hogy mikor fog írni,miért nem ír,ha 8-kor ígéri hogy hív akkor 9-kor ne nekem kelljen már könyörögni hogy igenis hívjon.

Belefáradtam ezekbe és nagyon rosszul esik.

Hiába szeretem,negyed annyit sem kapok,mint amennyit adok.

2020. júl. 19. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!