Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti milyen ételt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen ételt ennétek szívesebben?! Vagy fiúk ti milyen ételt készítenétek a párotoknak?! :) A többi lent.

Figyelt kérdés
Ha teszem fel haza értek egy hosszú munkanap után, s azt látjátok hogy hangulatvilágítás, gyertyafény az egész lakásban s úgy várna a párotok hogy ő főzött, milyen ételt fogyasztanátok szívesen?! S ha már itt tartunk esetleg tudnátok valami egyszerű s ide illő ételt írni amit egy magamfajta főzni nem tudó fiú el tud készíteni?! :) A válaszaitok előre is köszönöm!

2020. jún. 9. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy amúgy, szerencsés a barátnőd
2020. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak hús ne legyen benne! Egy krumplis tészta is tökéletes a szeretett nőtől. 🙂
2020. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Darkness forever ***** válasza:
100%
Rántott húst egy kis fűszeres krumplival es tejfölös szószos salátával 😋
2020. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves gesztus, de ha utána a hálószobában szeretnéd folytatni az estét, akkor valami könnyed ételt készíts, tehát ne egy nehéz steak-et vagy pörköltet...

Én egy jó házi pizzával is kiegyezek amúgy vagy hambival, de a tészta is jó ötlet, ha tudod hogy milyet szeret.

2020. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

En este már nem bagyon eszek szénhidratot, szóval, ha a pasim főzni szeretne nekem, akkor abban bíznek, hogy valamilyenn finom fűszeres husut, vagy halat keszitene nekem párolt, sült, vagy grill zöldségekkel, vagy egy jó salival. Az azért is jó, mert utána a lepedő összegyűrese is könnyebb.

Már nem is tudom, hogy hányszor szúrtam ezt el én magam, hogy úgy teletomtem a barátomat, hogy szegény utána az ágyig alig tudott elmaszni és hát én sem ereztem úgy, hogy a hancur lenne a legjobb ötlet. Így én is csak mellé másztam és összebujtunk.

2020. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!