Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hasonló helyzetben aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben aki volt már, mesélne?

Figyelt kérdés
Volt egy platói szerelmem, akivel évekig nem beszéltem. Most újra beszélünk, de a körülményeink nem változtak, vagyis annyit igen, hogy neki már van valakije, így biztosan nem jöhet össze a dolog ezúttal sem. Én viszont nemrég szakítottam valaki mással. Elképzelhető így, hogy újra szerelmes leszek belé, vagy pont, hogy ilyenkor, több tapasztalattal már valószínűleg nem fordul elő?

2020. máj. 30. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen. Van, hogy hónapokig nem látom, nagyjából megtanulok együtt élni azzal, hogy nincs, aztán, ha megint találkozunk ugyanúgy odavagyok érte.(A kettő között abban reménykedem, hogy végre elromlik, de sajnos még mindig túl jó pasi😁). Nem tudom, azért van-e, mert tudom, hogy fogom még látni. Akikkel megszakítottam minden kapcsolatot, ott előbb-utóbb elmúlt. Ha évekkel később látnám őket, már nem érdekelnének. Te tudod, hogy nálad melyik valószínűbb. Ha labilis vagy, talán érdemes elkerülni.
2020. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elérhetetlen akár egész életedre konzerválódik a lelkedben.


Ha neked lenne rendelve, akkor a tiéd lenne.


Ha nem, marad a szép emlék.

2020. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakibe az ember egyszer szerelmes volt, de akkor nem lehettetek együtt, akkor évek múltán is előjöhetnek ezek az érzések. Nekem is volt ilyen, miközben 4 év telt el, és közben is volt valaki, akiért nagyon odavoltam. Mégis mikor ismét találkoztunk, le sem tudtam tagadni, hogy még mindig fontos nekem.
2020. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!