Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Bevonzottam volna?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy kB 13 éves koromban, rajongtam egy fiúért, aki akkor volt 18, és teljesen egyértelmű volt, hogy nem kellek neki és annyi idősen én nem is akartam igazából kapcsolatot egyszerűen olyan kis fényképes szerelem volt. Számítógépemen a háttér, szóval ilyen kislányos dolgok. Én tudtam az ő létezéséről még a myvip által 😂 de ő rólam egyáltalán nem... hiába éltünk egy városban mindig is, néha néha láttam csak.


Egyebként volt barátnője... Én meg csúnyácska is voltam..



Ma ez a férfi a párom, és ugyanolyan rajongással szeretem, csodálom mint akkor..

Csak mostmár olyan felnőttesen 😁🙄🥰


Erre nagyon szívesen emlékszem vissza. Talán tényleg őt szánta nekem a sors, és én ezt már akkor éreztem? Vagy furcsa véletlen az egész? Én nem hiszek a véletlenekben 🙄🤭 ti mit gondoltok erről? Esetleg valakinek hasonló story? 🥰


2020. ápr. 26. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szívből gratulálok! :) Tudom, nem erre találták ki az oldalt, de olyan jó néha ilyesmit is olvasni...
2020. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos ahogy látom a New Age rohamosan szedi áldozatait szerte a világban.
2020. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt , örülj neki😊
2020. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt 🥰😘


Te meg nem tudom miről beszélsz #2, de lehet csak én vagyok buta. 🤔

2020. ápr. 26. 19:35
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Hááát.... én biztos nem örülnék neki, hogy mire összejöttünk, addig felpróbált jópár csajt, de te tudod.... habte örülsz, akkor örülsz.
2020. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van múltja ne viccelj! Engem ez abszolút nem zavar.. És ha zavarna, akkor kB nem lenne párkapcsolatom soha 🤔🤦‍♀️
2020. ápr. 26. 19:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Kislány voltam amúgy, akkor még látszott a korkülönbség. Ha egy idősek lennénk, az más lenne akkor lehet hogy piszkálna a dolog, hogy nem én voltam neki az első 😁
2020. ápr. 26. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván úgy alakítottad az életed, hogy közel kerülj hozzá. Túl sok misztikusat nem látok ebben, de az tény, hogy keveseknek sikerül.
2020. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja ezt a részt kihagytam...


Teljesen magától talált rám, rá 7 évre 😊

Soha nem írtam neki, semmit nem csináltam mert mondom, csúnyának éreztem magam hozzá, és nem akartam be égni előtte 😅..

2020. ápr. 26. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Én csak annyit tudok mondani, hogy szívből gratulálok! 😊


Én is inkább spirituálisan gondolkodom/értelmezem a dolgokat, pedig műszaki végzettségem van. :)


Grat-grat és sok boldogságot! 😊

2020. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!