Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Bevonzottam volna?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy kB 13 éves koromban, rajongtam egy fiúért, aki akkor volt 18, és teljesen egyértelmű volt, hogy nem kellek neki és annyi idősen én nem is akartam igazából kapcsolatot egyszerűen olyan kis fényképes szerelem volt. Számítógépemen a háttér, szóval ilyen kislányos dolgok. Én tudtam az ő létezéséről még a myvip által 😂 de ő rólam egyáltalán nem... hiába éltünk egy városban mindig is, néha néha láttam csak.


Egyebként volt barátnője... Én meg csúnyácska is voltam..



Ma ez a férfi a párom, és ugyanolyan rajongással szeretem, csodálom mint akkor..

Csak mostmár olyan felnőttesen 😁🙄🥰


Erre nagyon szívesen emlékszem vissza. Talán tényleg őt szánta nekem a sors, és én ezt már akkor éreztem? Vagy furcsa véletlen az egész? Én nem hiszek a véletlenekben 🙄🤭 ti mit gondoltok erről? Esetleg valakinek hasonló story? 🥰


2020. ápr. 26. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De mi az a teljesen magától talált rád? Ha nézegetted pl. Instán, azt szerintem láthatta. Bár nem vagyok fent, de úgy tudom, ott látni, ha valaki megnézi a képeidet.

Amúgy mindenképp ritka sztori. Nálam ez úgy zajlott, hogy 16 évesen belezúgtam, ő akkor volt olyan 23 éves és levegőnek nézett, észre se vette, hogy létezem. Aztán a munkahelyünk révén közelebb kerültem hozzá, de az se volt olyan misztikus, mert a gyülekezeten keresztül volt a munkahelyünk. Ott felfigyelt rám, nyilván másként nézett 26 évesen egy 19 éves lányra, mint korábban. De nekünk nem sikerült. Viszont egyrészt mindketten elég sérültek voltunk, másrészt volt egy jellemhibája, amit nem toleráltam. Sokáig bánkódtam utána. Igazából 29 éves koromig nem tudtam mást szeretni.

2020. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem volt látható számára hogy én nézegettem őt.

Myvipen volt egy olyan lehetőség hogy rejtve megtekintés.

Facebookon meg ugye egyáltalán nincs ilyen veszély 😀

2020. ápr. 26. 21:11
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos:))

Engem érdekelne hogy hogy jöttetek össze, hogy szúrt ki teged stb

Amúgy én sem hiszek a véletlenekben😁

2020. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egyszer csak váratlanul rám írt, nem számítottam rá egyáltalán hogy írni fog. De igen, és egyébként úgy beszélgettünk első alkalommal, mintha ezer éve ismernénk egymást. Ez ment kB 1 hétig, aztán találkoztunk is. És olyan tökéletes volt minden, közvetlen volt, nem az a zavarba jövős, pirulós fajta egyébként én sem.

És ami nagyon fura még, Hogy nem volt kínos a csend. Mert azt mondják hogy ha nem érzed már kinosnak a csendet a párod mellett akkor már egymásra találtatok. És ez nálunk egyáltalán nem volt... 😆 Pedig azért első pár alkalommal ez elég rossz tud lenni 😅 ezt megúsztuk


1 hónapig nem feküdtem le vele, nem is sürgette a dolgot, innen is látszott hogy nem csak játszani akar.

2020. ápr. 27. 10:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én még mindig maradok inkább a földön. Nem lehet, hogy valakitől hallotta, hogy rajongsz érte? Nem beszéltetek erről? Biztos, hogy nem csak a semmiből talált rád Fb-on. Az persze lehet, ha voltak közös ismerőseitek, kiszúrta a fényképedet.
2020. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg és pont ezért írtam ezt ki, hogy kB egy csodával határos...

Nem tudott semmit arról hogy én mit érzek 😀 igen kiszúrt engem a facebookon, pont engem. Érdekes igaz? 😊

2020. ápr. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!