Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket vajon komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket vajon komolyan gondolja, vagy csak a megszokás miatt írja?

Figyelt kérdés

Például ha megyek valahova és azt írja, hogy vigyázz magadra. Vagy mikor kérdezem mit csinál, elmondja én azt mondom, hogy akkor nem zavarlak és ő azt írja, hogy én nem zavarom soha.

Szóval ezek tényleg igazak lehetnek? El nem tudom képzelni, hogy valakit tényleg érdekel, hogy egyben hazaérjek, vagy tényleg nem zavarom épp akkor.


2020. máj. 5. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, de hany evesek vagytok? Ezek a szofordulatok csaladban es barasagban is elhangzanak, meg lehet csak beidegzodes miatt is es masnak is ezt mondja. Ettol nem lesz valaki szerelmes.
2020. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ettől valaki szerelmes lesz. Csak kérdezem, hogy van aki ezt komolyan gondolja, vagy csak a megszokás?
2020. máj. 5. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Van
2020. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolaton belül ezek teljesen természetes, komolyan gondolt mondatok. Közeli barátság esetén is.
2020. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
És szerinted mi itt megmondjuk, hogy egy konkrét ember komolyan gondolja-e? Ha szeret, nyilván. De lehet, csak dugni akar. Sablonos duma nem jelent semmit, ha tettekben nem nyilvánul meg mellette valami, ami komoly dologra utalna. Én is mondhatom most, hogy vigyázz magadra, mert átbaxhat, de pont nem érdekel. :D
2020. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"El nem tudom képzelni, hogy valakit tényleg érdekel, hogy egyben hazaérjek"

Jesszus, milyen életed volt eddig?

Pusztában, egyedül?

Nem állítom, hogy ezek szerelmes szavak, de a második aranyos.

2020. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arany életem volt, mindent megkaptam, csak érzelmi analfabéta maradtam.
2020. máj. 6. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, az nagy baj, ha a "minden"-ből pont a kedvesség hiányzik.

Pedig az még ingyen is volna.

Szóval tök normális mondatok ezek!

2020. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!