Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szerelmes vagyok a másod unoka tesómba?

Figyelt kérdés

Előszőr is pasi vagyok, és gyerekkoromóta érzéseim vannak a csaj iránt.

Gyerekként sokat lógtunk együtt, jóban voltunk mindig, és ahogy cseperedtem kezdtem rá jönni, hogy érzéseim vannak iránta, és vonzó számomra. Tudtam hogy ez nem oké, így próbáltam ezeket elnyomni magamban.

Kb 16 évesen kicsit piás állapotban egy házibuliban smároltunk, gondolom kölcsönös lehetett a dolog ezért történt meg a csók, mellesleg amúgy ő kezdeményezett.

Na de a lényeg, hogy aztán el tolt magátol, és kb 4 évig nem is beszéltünk.

Azóta már beszélünk, jóban vagyunk, elmondunk egymásnak dolgokat, ki beszéljük egymás problémáit, de arról az esetről sosem beszélünk.

Az a baj, hogy még mindig vannak érzéseim, a kapcsolataimban sosem tudtam a viszont szeretni, mert mindig őt szerettem, de tudom hogy soha nem lehet semmi köztünk.


Kicsit gáz ezzel együtt élni, szerintetek ez a szitu nagyon gáz? Mi a véleményetek? 24F


2020. ápr. 30. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogilag nem tilos, de sérült gyerek születése így is esélyes.

A csaj 4 éve nem akar tőled semmit, lépj tovább.

2020. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs más nő a szigeten, ugye?
2020. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!