Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a csajok után futkosnom, sóvárognom?

Figyelt kérdés

Szerintem, és mások véleménye szerint, akiket kérdeztem egy átlagos kinézetű srác vagyok. Mióta az egyetemre járok kezdtem el kb csajozni.Előtte szinte fogalmam sem volt hogy hogyan működnek ezek a dolgok, nagyon szégyenlős voltam. Voltak lányok akik tetszettek külsőre, de fogalmam sem volt hogy hogy kéne csajozni. Azóta eltelt pár év, úgy érezem rengeteget fejlődött a személyiségem, persze még messze vagyok az ideálistól.


Viszont elég sikertelennek érzem magam továbbra is az élet ezen területén. Volt néhány rövid kapcsolatom, egyéjszakás kalandom. De vagy nem jöttem be a csajnak, vagy én nem voltam belé szerelmes. Rossz érzés látni, hogy a barátaimnak barátnői vannak(szinte mindnek), úgy hogy ők alig próbálkoztak, én viszont rengeteg energiát beleöltem ebbe.(Persze örülök a sikerüknek, inkább a saját sikertelenségemnek nem) Azt érzem, hogy nagyon rá vagyok már görcsölve a témára, és kicsit el kéne ezt engednem. Baj lenne ha felhagynék a csajozással határozatlan időre? Mit kezdjek a magánnyal amit elkerülhetetlenül érezni fogok?


2020. ápr. 27. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod,ha felhagysz egy időre,de ilyen hozzáállásal nem lesz csajod.Ismerkedj lazán,ha rágörcsölsz meg szabályokat állítasz fel,nem fog menni.Ne potenciális barátnőként nézz a nőkre,hanem emberként/barátként,és majd alakul magától.
2020. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a hozzáállásommal? Nem potenciális barátnőt kerestem, csak ismerkedtem lányokkal. Sose én voltam az aki felhozta hogy legyünk együtt. De való igaz, hogy nincs túl sok lány barátom.
2020. ápr. 27. 19:44
 3/8 Kornikus00 ***** válasza:
39%
Hagyj fel vele, mert ha így folytatod még jobban alá ássák az önbizalmad. De csajozz, senki nem szokott. Mint írtad, a barátaid kevés energiát fektetnek bele, igen, mert ahhoz hogy barátnőd legyen, nem sovárgás kell és görcsösen keresni, hanem jó pasinak kell lenni! Ha ez meg van nem kéne semmit tenned érte, akadna nő, mert nők, nem olyanok hogy várják hogy a nekik tetsző férfiak kezdeményezzenek, hanem ők teszik. Igaz a mondás: a csajok jönnek maguktól. Ez így is van. És ha átlagos vagy, soha nem fognak jönni, de főleg azok csajok, akik neked tetszenek! Figyelj nincs titka ennek, nincs csajozási trükk. A titok a külsőben rejlik.hagyj fel a csajozással, és ne akarj megfelelni, ha akad egy éjszakás, ragadd meg a lehetőséged, és felejtsd el, és jöhet a kövezkező és így tovább. Ne rágódj ezen, ez nem te hibád hanem a genetika. Nem születtél jó pasinak ennyi. Én a helyenbe direkt egy éjszakásakra mennék és nem nézném ha nem szép lány. Ha teste jó és ha ő is benne van miért ne. Erre koncentrálj inkább.
2020. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne futkoss senki után, főleg nem csajok után. Törekedj arra, hogy a legjobb formádat hozd mindig és sokra vidd. Ezen felül legyél határozott és kedves. Majd lesz valaki, aki megbecsül téged, és ha azt látod megérdemli, majd utána lehet érte harcolni. Addig is hiábavaló célért ne fuss.
2020. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kornikus00 ***** válasza:

Utolsó vagyok



'Miért mi a baj a hozzáállásommal? Nem potenciális barátnőt kerestem, csak ismerkedtem lányokkal.'


De a lányok úgy veszik hogy tetszenek neked, és megérzik, és keresed a társaságukat, de nekik nem tetszel így nem is ismerkednek. Nem a hozzállásoddal van a baj mondom! Ha nem a külsőddel. Ezért vagy levegő számukra.

2020. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Ez nagyon korlátozott gondolkodás, a tapasztalatom nem ezt igazolja. Rengeteg srácot ismerek aki nem néz ki jól, mégis jó nője van. A haverom is átlagos kinézetű és neki is csinos barátnője van. Van olyan haverom is aki rendkívül jól néz ki, és mégsincs nője már évek óta, egyszerűen azért mert nem nyit feléjük.
2020. ápr. 27. 19:56
 7/8 Kornikus00 ***** válasza:
Nagyon elfogultvagy! Férfi szemmel nem láthatod úgy a fiú ismerőseidet mint a nők. Férfi szemlélettel magadnak is tetszhetsz, de hiába, ha csajoknak nem. Vagy egy példa: minden anyának a saját gyereke a legszebb. A tények pedig azt igazolják hogy bizony nem átlagos férdiak azok, hiába te annak látod őket, a csajoknak bizony jó pasik.
2020. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kornikus00 ***** válasza:
És is bele estem abba hibába hogy szidtam magam mert én egy lánynak sem tetszettem (mit csinálhatok rosszul ugye ) és nem volt barátnőm. De az egyik ismerősömnek csodaszép barátnője volt. Hát kiderült hogy a saját férfi szemléletem csapott be! Ez ilyen önvédekezési reakció, nem akarjuk elhinni hogy más lehet jobb nálunk, és azért látunk más fiúkat gyengébbeknek külsőre. Holott a nőknék az ő külsejük a befutó.
2020. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!