Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés
Milyen egy ideális nő nektek? Külső - belső jöhet.

2020. ápr. 26. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Kar volt kiirnom ezt a kérdést.."


Azért kapsz troll választ, mert nem létezik olyan, hogy "férfiak".



Ahány férfi, annyi dolog, amit keres.


Ha a saját haveri társaságomban nézem, akkor gyakorlatilag minden srác mást mondana, vagy ha csak figyeled, hogy ki, melyik csajra mondja, hogy na azt keresi, akkor is látod, hogy ezerféle szempont van.


Van haverom több is, akinek mindene a kinézet, az egyikük az ilyen tipikus szőke cicababákra hajt (szerencsés srác, meg is kapja őket)

- van akinek mindene a nagy mell, a többi nem is számít nála, mellette ott vannak az inkább kisebb kebleket szeretők

- van akinek egészen szoficsztikált listája van, hogy pontosan milyen magas, milyen alkatú, milyen hajszínű legyen

- van aki csak annyit mond, hogy csinos, de széles skálán tart csinosnak lányokat

- vannak plasztik kedvelők, és olyanok, akiket ez riaszt



És akkor ezek kb csak a külső tulajdonságok voltak, a belsőnél még durvább különbségek.



Ha haverok beszélgetünk, akkor gyakran mondjuk a másik nőjére, hogy "nem az esetem, pedig szép", de ugyanez igaz a belső tulajdonságokra, a haverjaim párjainaka 80%-ról el nem tudnám képzelni, hogy együtt éljek (és ő is így vannak az én barátnőimmel).


Szóval erre nem lehet nem trollkodni, persze, jöhet 1-2 ember, aki leírja, hogy neki mi a fontos, ebből semmi messzemenőt nem lehet levonni, vagy mert másnak más lesz a fontos, vagy azért, mert bár mindenki leírja, hogy fontos, hogy intelligens legyen a párja... de tegyük a kezünk a szívünkre, a buta csajoknak is van párjuk, pedig embert nem hallottam még, hogy neki ez ne lenne fontos :)

2020. ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

""Férfiak ti mit kerestek egy nőben?"


- TÁRSAT."


Jah csak, a nők is önmagukat szeretik, meg a férfiak is őket, így én nem keresek bennük semmit.

2020. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Én minden nőben magamat látom." (Anti bácsi, Laár Pour L'Art) És egy grátisz: "Én minden nőt felül akarok vizsgálni, és alul értékelni."
2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Legyen normális minden tekintetben, külső-belső. Mondjuk olyan 7/10.
2020. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én Béla bácsit.


Üdv: Béla bácsi

2020. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!